Ay Burcu Terazi Burcu Olanlar

(15 oy) 4/5 19591
Yorum Yaz

Temel Karakteri: Estetik düşkünü

Temel prensibi: “Dost yanlısı olmak”

Yaşam tarzı: Şık ve seçkin bir daire

Öğrenmesi gereken ders: Çatışmaya girme isteği, kararlılık

 Ay burcu Terazi burcu olanlar; konforlu ve kaliteli bir hayat isterler. Karşı cins tarafından beğenilme arzuları yüksek olduğu için sürekli bakımlı ve güzel olmaya özen gösterirler. Kendilerini çekici bir şekilde sunarlar, estetik tarafları gelişmiştir ve isteklerini çok rahat elde edebilirler bu burçlar.

İlişki kurmada yetenekli, çekici, başkalarına karşı duyarlı ve diplomatik yönleri kuvvetlidir. Hassastırlar ve çabuk alınırlar. Çatışmayı sevmezler, bulundukları ortamda gerginlik yaratmazlar, huzur ve denge peşinde koşarlar bu burçlar.

Hayatla yüzleşmeyi ve eleştiriyi çok sevmezler. O nedenle bulundukları ortamda çatışma yaratmaktan kaçınırlar. Bu da onların gerçek fikirlerini dile getirmelerine engel olur. Zor ve stresli anlarda kontrol yetenekleri fazla iyi değildir. Bu nedenle bu anlarda verilmesi gereken kararları yanlarındaki kişilere bırakırlar genelde bu burçlara mensup olanlar.

Estetik, sanatsal ve kültürel merakları vardır. Ancak duygusal ve empati yönleri fazla gelişmemiştir, o nedenle karşılarında insanların duygu ve düşünceleri kolayca anlayamazlar.

Ay burcu Terazi burcu olanlar; insanlardan kolay etkilenirler, sevildiklerini hissettikleri zaman daha mutlu ve başarılı olurlar. Rahatlarını bozan kişilerden hoşlanmazlar, buna izin de vermezler bu burçlar.