Ay Burcu Oğlak Burcu Olanlar

(26 oy) 4/5 38080
Yorum Yaz

Temel Karakteri: Güvenilir

Temel prensibi: “Tüm insanlar yalnızdır”

Yaşam tarzı:  Budistlerin yaşam tarzı

Öğrenmesi gereken ders:  Duygularını göstermek ve ihtiyaçlarını dile getirmek

Ay burcu Oğlak burcu olanlar; genel olarak çok çalışkan ve aşırı sorumluluk sahibi insanlardır. Nerdeyse dünyanın yükünü omuzlarında taşırlar. Zor bir konu ya da sorun olması halinde anında sorumluluk alıp çalışmaya, çözüme ulaşmaya ve insanlara yardım etmeye çalışırlar. Aşırı derece kariyer ve başarı odaklı olabilirler bu burçlar. Çok sabırlıdırlar, yılmadan usanmadan çok uzun sürede ve çok yoğun çalışabilirler. Mutlaka en iyi olmaya ve zirveye oynarlar. Her ortamda yöneten kişi olmak isterler. Disiplinlidirler, gevşekliği ve vurdumduymazlığı sevmezler. Başarılı bir kariyer elde edemezlerse kendilerini güçsüz hissedebilirler.

Duygusal konularda oldukça kontrollüdürler. Kolay kolay duygularını, anlık ruhsal hallerini belli etmezler. Sevgilerini göstermezler. Ciddi ve sert olabilirler. Başkalarına kolay kolay güvenmezler. Duygusal ihtiyaçlarını belli etmezler. Sıkıntıları yokmuş gibi davranıp güçlü görünmek isterler. Güçsüz görünmekten kaçınırlar bu burçlar. İncinmekten korkarlar. Tüm bu nedenlerden ötürü kolay arkadaşlık kuramazlar, yeni tanıştıkları insanlara karşı çok soğuk olabilirler, duygularını karşıdaki insana çok az hissettirirler ya da hissettirmezler. Kolay kolay itaat etmezler bu burçlar. Sözünü tutmayan, anlaşmaları bozan kişilerden nefret ederler.

Ay burcu Oğlak burcu olanlar; geçmişi çok önemserler, neredeyse geçmişe çok büyük saygı duyarlar. Hatta bazen geçmişte yaşayabilir.