Ay Burcu Koç Burcu Olanlar

(3 oy) 5/5 12735
Yorum Yaz

Temel Karakteri: Amazon ve savaşçı

Temel prensibi: “Hiçbir şeye katlanmak istemiyorum”

Yaşam tarzı: Göçebe çadırı

Öğrenmesi gereken ders: Sabır ve başkalarını düşünme

 Ay burcu Koç burcu olanlar; kendilerinden oldukça emin, kararsızlığı sevmeyen, isteklerini ya da sevmediği şeyleri açıkça dile getiren kişilerdir bu burçlar. Çok hareketlidirler,  işleri planladıkları gibi gitmiyorsa hemen müdahale etmek isterler.

İçgüdüleriyle hareket ederler, beklemeyi sevmezler, sabırsızdırlar, duygularını hemen ifade etmek isterler, saklayamazlar. Duyguları çok çabuk değişir, kindar değillerdir, kalplerinde kötülük yoktur, aniden sinirlenmelerine rağmen çok çabuk sakinleşirler bu burçlar.

Durağanlığı sevmezler, maceraperest bir yapıları vardır, sıkıldıkları anda gereksiz kaprisler ve gerginlikler sergileyebilirler. Ömürleri boyunca kendilerini genç hissederler, içleri kıpır kıpırdır, yolculuğu – yolda olmayı severler, yeni şeyleri ve ilham almaya her daim hazırdırlar. Öz eleştiriyi- eleştirilmeyi sevmezler, çatışmaya girmeye hep hazırdırlar, nazik olmayı güçsüzlük olarak düşünürler bu burçlar.

Ay burcu Koç burcu olanlar; sıkboğaz edilmekten hoşlanmazlar, bir şeye karşı ilgileri çabuk biter ve kolayca ondan vazgeçerler.