Ay Burcu İkizler Burcu Olanlar

(16 oy) 4/5 23195
Yorum Yaz

Temel Karakteri: Eleştirmen

Temel prensibi: “Yeni olan ne var?”

Yaşam tarzı: Aydınlık,havalı yerler

Öğrenmesi gereken ders: Karar vermek ve onlara sadık kalmak

 Ay burcu İkizler burcu olanlar; meraklıdırlar ve çevrelerindeki insanların sorunlarıyla yakından ilgilenirler. Onların sorunlarına çözüm bulmaya çalışırlar, yapıcıdırlar ancak bazen durumu çok abartarak onların sorunlarını kendi sorunları gibi algılamaya başlayabilirler. Bu nedenle olayları ve olguları kendi görüşlerine göre yönlendirmeye çalışırlar. Bu tutumları, onları sıkıntıya ve tartışmaya düşürebilir İkizler burçlarını.

Konuşmayı severler, düşüncelerini diğer insanlarla paylaşmak isterler, eğitime önem verirler, akılcıdırlar. Duygularını akıl ve mantıklarıyla dizginleyebilme yeteneğine sahiptirler bu burçlar.

Entelektüel tarafları gelişmiştir, analiz yetenekleri kuvvetlidir. Çabuk kavrarlar, tahmin etme ve ileriyi görme yetenekleri çok gelişmiştir.

Ay burcu İkizler burcu olanlar; eleştirmeyi ve sorgulamayı severler, olayın nedenini öğrenmek isterler. Fikir alışverişini ve derin konulara girmeyi severler.  Bu nedenle çelişkili, sabit olmayan ve değişime açık bir bakış açıları vardır. Çok canlı bir zekâya sahiptirler, iletişim yetenekleri çok gelişmiştir bu burçlarda.