Ay Burcu Başak Burcu Olanlar

(6 oy) 4/5 24529
Yorum Yaz

Temel Karakteri: Sağduyu ve mantık

Temel prensibi: “ Öngörü sonradan anlamaktan iyidir”

Yaşam tarzı: Ekolojik bir ev

Öğrenmesi gereken ders: İçinden geldiği gibi davranma ve hoşgörü

Ay burcu Başak burcu olanlar; genel olarak karmaşık şeyleri sevmezler ve hep bir düzen arayışı içindedirler.  Dağınıklığı ve belirsizliği sevmezler. Prensip sahibi ve kuralcıdırlar. Bir konuyu önceden bilip ona göre önlem almak ve plan yapmak isterler, özet olarak çok tedbirlidirler. Detaylara çok önem verirler bu burçlar. Duygular yerine mantık ve akıl üzerinden hareket ederler ve kendilerine göre yanlış olan şeyi mutlaka düzeltme ihtiyacı hissederler.

Temizlik konusunda çok titiz ve düzenlidirler. Kaliteye, özenli ve temiz giyinmeye çok önem verirler bu burçlar.

Hayatlarını mantık ve mütevazılık üzerinde kurarlar. Çok duygusallığı sevmezler ancak heyecanlarını ve duygularını çok kontrol altına alamazlar.  Hayatlarında ve çevrelerinde sevmedikler ancak değiştirmeye güçleri yetmediği konulara karşı çok fazla direnç göstermezler, onları kabullenirler.  Kendilerini ve başkalarını eleştirme eğilimleri vardır bu burçların.

Başkalarına yardım etmeyi severler. Hayatı düzene koymak, olaylarını kontrol etmek ve kendilerini güvende hissetmek temel kaygı ve ihtiyaçlarıdır. Ay burcu Başak burcu olanlar; çok konuşmayı ve gereksiz muhabbetleri sevmezler.