Ay Burcu Balık Burcu Olanlar

(22 oy) 4/5 35845
1 Yorum

Temel Karakteri: Duygusal

Temel prensibi: “Sadece özlemin ne olduğunu bilen insanlar beni anlayabilir!”

Yaşam tarzı:  Deniz kıyısında eski bir ev

Öğrenmesi gereken ders: Sınır koymak, kendi ayakları üzerinde durmak

Ay burcu Balık burcu olanlar; başkalarının kaygı ve sorunlarıyla yakından ilgilenmeyi seven empatik, özverili kişilerdir. Başka insanların derdini dinler, çözüm bulmaya çalışır, onlar gibi üzülür hatta bazen aşırıya kaçıp kendi dertleri gibi kabullenirler. Çok yardım severlerdir ve dışarıya karşı çok duyarlıdırlar. İnsanların beklentilerini çok ciddiye alırlar ve onları yerine getirmeye çalışırlar bu burçlar. Bazen çok abartıp karşıdaki insana sınır koyamayabilirler.

Duygu, sevgi ve büyük hayallerin burcudur. Her türlü yaratıcılık isteyen sanatsal konularda çok yeteneklidirler. Çok tuhaf biçimde acı çekmeyi severler. Çok alıngan ve hassastırlar, sevilmediklerini anladıkları anda hayata küsebilirler bu burçlar. İlgi görmek, sevilmek ve korunmak çok hoşlarına gider. Üzüldükleri anda kendilerini toparlamaları çok zordur.

Çatışmayı, kavga etmeyi sevmezler, bu tür ortamlardan ve tatsızlıklardan kaçarlar. Ancak geçmişte yaşadıklarının etkisinden kolay kolay kurtulmazlar. Romantik ve nostaljik bir burçtur.

Karşılarındaki insanlara çok çabuk güvenirler, kötülük beklemezler, bu nedenle çok çabuk kandırılabilirler bu burçlar.

Ay burcu Balık burcu olanlar; Doğaüstü bilimlere ve mistik güçlere ilgi duyarlar. Hayatın ve başka insanların gizemli, gizli, karanlık taraflarını çok merak ederler. Bu tür konuları öğrenmekte çok yeteneklidirler. Yaşamın melankolik ve karanlık tarafından beslenirler.