Ay Burcu Aslan Burcu Olanlar

(23 oy) 4/5 35455
Yorum Yaz

Temel Karakteri: Prestij

Temel prensibi: “ Hayat yaşamaya değer”

Yaşam tarzı: Villa veya lüks daire

Öğrenmesi gereken ders: Tevazu ve haklı eleştiriyi hoşgörüyle karşılamak

 Ay burcu Aslan Burcu olanlar; gösterişi ve dikkat çekmeyi severler. Bulundukları ortamda odak noktası olmak isterler,  dışlanmayı ya da önemsiz olmayı kabul etmezler. Kendilerine güvenleri yüksektir bu burçların. Saygınlık onlar için çok önemlidir, kaliteye, şıklığa, giyime, çok önem verirler. Cazibeli, ışıltı ve çekici olmayı severler. Hayatın güzelliklerinin tadını çıkarmak isterler bu burçlar.

 Son derece cömert,  girişken, dost canlısı sıcakkanlı ve konuşkandırlar. Ancak bu özelliklerinin karşılığında arkadaşlarından her konuda destek beklerler, eleştirilmeyi hiç sevmezler ve onlarda hayranlık uyandırmak isterler bu burçlar.

 Ay burcu Aslan olanlar; meşhur olma, tanınma arzuları nedeniyle oyunculuğa çok yatkındırlar. Canlı, ateşli, romantik, sanatçı ve özgür ruhludurlar. Sevdikleri zaman çok bağlı olurlar ve aynı zamanda fırtınalı, heyecanlı romantik aşklardan hoşlanırlar.

 Çok gururlu bir yapıları vardır, kimseden bir şey beklemiyor görünürler ve kimseye de boyun eğmek istemezler.  İnsanlara taviz vermekten hoşlanmazlar, canları sıkıldığında veya sinirlendikleri zaman çok sert tepki gösterebilirler.

 Ay burcu Aslan burcu olanlar; İş hayatında başarılı olabilirler, ancak ağır iş yapmayı ve çok çalışmayı sevmezler. Pratik ve iş bitirici bir yapıları vardır. Az çalışmayla çok iş yapmak isterler bu burçlar.