Ay Burcu Akrep Burcu Olanlar

(20 oy) 4/5 26275
Yorum Yaz

Temel Karakteri: Güçlü

Temel prensibi: “Hiçbir zaman işin ucunu bırakma”

Yaşam tarzı:  Büyülü bir kare

Öğrenmesi gereken ders: Sahip olduklarını koruma

 Ay burcu Akrep burcu olanlar; derin sezgisel güce sahiptir, bir kişi ya da olayı bu sezgi güçleri sayesinde çabuk kavrarlar ya da tahmin ederler. Başkalarının değil kendilerinin görüş ve düşüncelerine önem verirler. Duygu dünyaları çok derindir, sahiplenme ve kontrol etme arzuları çok kuvvetlidir bu burçların. Bu özelliklerinden ötürü aşırı kıskanç, otoriter ve kindar olabilirler. İntikam almak isterler, bazen kendi sevdikleri şeyleri bile yok edici bir güç taşırlar.

Hassastırlar, çabuk incinirler ve duygu dünyaları çok gelgitlidir. Sık sık depresif ya da melankolik ruh hallerine girebilirler bu burçlar. Ruhsal derinliklerinde kaybetme korkusu vardır, bu nedenle her zaman güce sahip olmak isterler. Zirveye ulaşmak için ne gerekiyorsa yaparlar.

Yasak ve gizli olan, şüphe uyandıran her şeyi merak ederler bu burçlar. Öğrenme ve açığa çıkarma arzuları çok yoğundur. Sevdikleri insanlardan kolay kolay ayrılmazlar, hatta ömür boyu birlikte olmak isterler. Ay burcu Akrep burcu olanlar; sinirlendikleri zaman çok kırıcı olabilirler.