Sezaryen İle Yeni Doğan Bebeğin Karakteri Belirlenebilir Mi?

(5 oy) 4/5 1887
Yorum Yaz


Bu yazımızda uzun süredir tartışılagelen bir konuya dikkatleri çekmek istiyoruz. Henüz dünyaya gelmemiş bir bebeğin burçlara göre şanslı doğmasını sağlamak ne kadar olanaklı? Bu konu hakkında kesin hüküm verebilmek ve en doğru bilgileri sizlere sunabilmek için bebeğin astroloji haritasındaki değişimleri incelemekte fayda var. Bu haritadaki gezegenlerin yaptığı açılar ve dönüşleri bizlere bebeğin kişiliği ve ilgi alanları ile ilgili ciddi ipuçları sunmaktadır.

Birçok anne-baba bebeklerinin burcunu ya da yükselen burcunu değiştirme gayreti içinde. Takdir edilir ki ebeveynler çocuklarının uygun koşullar içinde doğup iyi bir insan olarak yetişmesini arzu ederler. Onlar için evladının iyi eğitim görmesi, kendini her yönden geliştirip ailesine ve topluma faydalı birer birey olarak yetişmesi çok önemlidir. Fakat anne ve babaların ısrarla istedikleri bir beklentileri daha var.

Peki nedir bu?

‘’Çocuklarıyla anlaşabilmek’’

Bu istekleri doğrultusunda ‘’astroloji’’ devreye giriyor. Çünkü astroloji, bir burç yorumundan çok daha öte, daha kapsamlı, kendine özgü kuralları barındıran, çok yönlü bilimsel bir dizgedir. Örneğin, bebeğinin Akrep burcu olmasını istemeyen bir anne birkaç saat erken doğum yaparak bebeğinin Terazi burcu olarak doğmasını sağlayabilir. Hal böyleyken dikkat edilmesi lazım gelen belli başlı hususları irdelemek gerekir. Bu hususları şu şekilde ele alabiliriz:

Bebeğin Terazi burcu olması sağlanmıştır. Ancak Akrep burcundan büsbütün kurtulduğunu ifade etmek çok doğru olmayacaktır. Bebek için yükselen burç Akrep olabilir ve birçok kişilik özellikleri Akrep burcu çevresinde toplanabilir. Bu durum olasıdır.

Bu sebepledir ki bu tür ciddi işlemler uzman, işinin ehli Astrologlar tarafından takip edilmelidir. Doğum saati çok önemlidir. Negatif enerjiler her dakika gökyüzünde dolaşır vaziyette bulunabilirler. O uygun zamanı en doğru biçimde tespit etmek gerekir. Gerçekleştirilen bu işlemi anne-babanın DNA’sını bebeğe kopyalamak gibi düşünebiliriz. Ancak burada bebek için istenilen burcun niteliklerini bebeğe aktarmak gerekiyor. Bu da oldukça meşakkatli, tedbir gerektiren, hususiyeti oldukça fazla bir hadisedir. Dikkatli ve temkinli olmakta fayda var.