Joni Patry’den 2015 Yorumu : Vedik Astrolojisine Göre 2015’te Burçları Neler Bekliyor?

(6 oy) 5/5 5527
Yorum Yaz


Dünyaca ünlü astrolog Joni Patry,  Vedik astrolojisine göre 2015 yılı için burçları yorumladı. Vedik astrolojisine göre 2015 yılında sizi neler bekliyor, işte sorunun cevapları.

Akrep

1.evdeki Satürn, 2015 yılında Akrep burçlarına yeni görev ve sorumluluklar getiriyor. Yoğun bir çalışma dönemine ve temposuna gireceksiniz. Yoğun ve sorumluluk dolu bu dönemden daha güçlenerek ve olgunlaşarak çıkacaksınız.

Terazi

2.evdeki Satürn, 2015 yılında Terazi burçlarına parasal konularda bir takım sıkıntılar getiriyor. Para kazanma konusunda sorunlar yaşayabilir ve geliriniz düşebilir. Bu nedenle tutumlu ve planlı olmanızda fayda var. Çok büyük harcamalar yapmamanızı ve maddi yük altına girmemenizi tavsiye ediyoruz.

Başak

3.evdeki Satürn, 2015 yılında Başak burçları için kariyer imkanları sunuyor. Bu yılda kariyerinizi geliştirmek için şansınız açık ancak eğitim ve kurslara gidip iş eğitimlerinizi yoğunlaştırmanız gerekiyor.  İş hayatında güzel şeyler sizi bekliyor ancak disiplininizi bozmayıp kararlılıkla devam etmeniz gerekiyor.

Aslan

4. evdeki Satürn, 2015 yılında ev ve aile konularında Aslan burçlarına sorunlar getirebilir. Aile için sorunlarınızı üstüne kapamak ya da görmezden gelmekten ziyade oturup açıkça konuşmanız gerekiyor. Sorunları çözmek için bu fırsatı elinizden kaçırmayın.

Yengeç

5.evdeki Satürn, 2015 yılında ebeveynlere çocuklarıyla ilgili yeni sorumluluklar yüklüyor. Çocuksuz aileleri sürprizler bekliyor… Beklenmedik bir bebek haberi sizi çok şaşırtıp mutluluktan havalara uçurabilir. Maddi konularda dikkat olmanızı tavsiye ediyoruz, özellikle borsa ve döviz olaylarında fazla riske girmeyin.

İkizler

6.evdeki Satürn, 2015 yılında İkizler burcu için pek talihli şeyler söylemiyor. Bu dönemde sağlığınız ve bünyeniz kırılgan olabilir. O nedenle kendinizi fazla yormayın özellikle iş hayatında gereksiz zorlamalara ve çabalara girmeyin. Bu sene kendinizi nadasa alın ve bir güzel dinlenin.

 Boğa

7. evdeki Satürn, 2015 yılında Boğa burçları için ayrılıklara ve mutsuzluklara sebep olabilir. İlişkinize daha bir özen ve önem gösterin, asla boş vermeyin. Sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçirmenizde ve onlara sahip çıkmanızda fayda var.

Koç

8. evdeki Satürn, 2015 yılında Koç burçları için parasal konularda sorun çıkartıyor. İşleriniz istediğiniz ve planladığınız gibi gitmeyebilir. Çok risk almayın ve büyük maddi sözler altına girmeyin. Sorunlu bir miras konunuz varsa uzun bir süre çözüme kavuşmayabilir.

Balık

9. evdeki Satürn, 2015 yılında Balık burçları için güzel fırsatlar müjdeliyor. Bu dönem sizin için hayatınızı yeniden gözden geçirmeniz ve gereksiz şeylerden kurtulmanız için ideal. Artık daha bir olgunlaşıp, ruhsal açıdan büyüyecek ve hayata daha farklı bir açıdan bakmaya başlayacaksınız.

Kova

10. evdeki Satürn, 2015 yılında Kova burçları için büyüme vaktinin geldiğini ilan ediyor. Sizin için güzel bir dönem, tüm çabalarınız ve emekleriniz karşılığını bulacak. İş ilişkilerinizde biraz dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönemden büyüyerek ve olgunlaşarak çıkacaksınız.

Oğlak

11. evdeki Satürn, 2015 yılının Oğlak burçları için güzel geçeceğini söylüyor. Çabalarınızın sonucunu alacak ve hedeflerinize ulaşacaksınız. Ancak ilişkilerinizi gözden geçirip sizin için önemsiz olanların elenmesi sizi daha mutlu bir insan yapacak.

Yay

12. evdeki Satürn, 2015 yılında Yay burçlarının derin sırlarının ortaya çıkacağının haberini veriyor. Bu dönem sizin ve hayatınız için bir arınma ve temizlenme evresi olarak düşünülebilir. Ancak bu temizliğin arkasından ruhsal olarak daha mutlu ve güçlü bir Yay sizi bekliyor olacak.