Çin astrolojisine göre 2018 yılında burçlar

(10 oy) 3/5 8568
Yorum Yaz


2018 yılı toprak köpek yılında birlikteyiz. Batı astrolojisinin 2018 yılı için hangi tahminlerde bulunduğunu yazmıştık. Şimdi de Çin astrolojisine göre 2018 yılında burçlar konulu haberimizi ilginize sunuyoruz. Köpek yılı sizlerle olur umarım.

Köpek burcu 2018 yılı

Köpeklere her yıl ki en cesur isteklerini uygulamak için yıl yeşil ışık yakılacaktır. Hiçbir şeyden korkma! Hayaller ve risk, tüm kapılar sana açılacaktır. Bu yıl eşsiz bir fırsat ve alabileceğin tüm riskleri almanı salık veriyoruz. Bu güne kadar faydalandığın eğitim ve kursların semeresini alabilirsin. Ailedeki sağlık problemleri çözülüyor. Başarı seninle bu yıl.

Fare sıçan burçları 2018 yılı

Fare burçları olarak doğanlar bu yıl hedeflerine ulaşacak. Hiçbir şeye teslim olmayın, her şey hayal ettiğinizden daha iyi olacak. Mütevazılık için bu yıl iyi bir dönem değil. Aşk hayatınızdaki agresifliği azaltın ve kendinize güvenin. Ailenizin nasihatlarına daha çok önem verin.

Boğa inek burçları 2018 yılı

Boğa yıllarından olanlar her zamanki gibi istikrarın tadını çıkaracaklar. Bu sene boğa burçları için sessiz bir yıl olacak. Ama bu durum sevgiyle alakalı değil. Sonbaharın romantizmine düşeceksiniz belki ama her şey yoluna girecek!

Kaplan burçları 2018 yılı

Bu yıl Kaplanlar için bir fırsat ve şans yılı olacak. Köpek sizi aktif olmaya ve önerilere ilgi duymaya davet ediyor. Seyahatinizde çok önemli bir şeyi gerçekleştireceğinizden yapacağınız uzun seyahatlere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Tavşan burçları 2018 yılı

2018 sizin için zafer yılı olacaktır. Lider konuma ulaşacaksınız. Köpek, biraz sessizce davranıp sadece başarılı olmanızı önerir. Aşkta özellikle karşılıklı saygıya güvenmek gerekiyor. Hızlı hareket edip çabuk sonuçlar alamayabilirsiniz. Güvenerek sakince hareket edin. Aşk hayatınıza işinize taşımamanızı öneriririz.

Ejderha burçları 2018 yılı

Ejderhalar 2018’de acı çekmek zorunda kalacaklar. Ancak tüm çabalar meyvesini verecek ve bu acıların karşılığını alacaklar. İşinizde ne kadar başarılı olduğunuz sana bağlı. 2018 yılının ejderhalar için nasıl sonuçlanacağı konusunda muğlaklıklar var ve açıkçası bizler de merak ediyoruz.

Yılan burçları 2018 yılı

Köpek yılı içinde doğan insanlar için birçok sürpriz hazırladı. Yılan burçları için bu yıl kolay olmayacaktır, ancak zorlukları başarıyla aşacaksınız. Yılın sonunda iyi haberler duyacaksınız. Sevgi ve aşk karmaşık geçecek. Yıl sonundaki haber bununla da ilgili olabilir. Ailenizin şefkatinden sıkılmayın buna çok ihtiyaç duyacaksınız. Parasal durumlarınızı insanlarla paylaşmamanızı tavsiye ediyoruz.

At burçları 2018 yılı

Atlar için bu yıl bir sevgi ve uyum yılı olacak. Bakımınıza dikkat edin, çünkü kendinize aşırı yükleniyorsunuz. Eşiniz ve çocuklarınızla daha fazla vakit geçirmenizi salık veriyoruz. Çocuklarınızın ders durumunda sıkıntı olabilir ve bunun farkında olmayabilirsiniz. Yeni iş olanakları arasında en az riskli olanı seçin. Sıkı bir risk yönetimi için enerjiniz yüksek olmayabilir. Bu yıl özellikle sağlığa dikkat.

Koyun keçi burçları 2018 yılı

Bu yıl keçi için hep  hatırlanacak bir yıl olacak. Sizi gerektiği yerde düşürüp, zaman zaman da inanılmaz yükselten bir yıl olacak. Kilolarınızla başınız derde girebilir. Bununla birlikte sizi her halinizle beğenen bir sevgili görüyoruz. Anne baba ilişkilerinizde stabil bir yıl. İş değişiklikleri sizi biraz yorabilir. Sonuçta 2018 köpek yılı daima hatırlayacağınız bir yıl olacak gibi görünüyor.

Maymun burçları 2018 yılı

Köpekler maymun-yılından çok önemli dersler almak zorunda kalacaklar. Bu derslerin sonuçlarının sizin için uzun süre yararlı olacağından emin olun. İş hayatınızda tecrübelerin yaşandığı bir yıl olacak. Pozisyon yenilemenizde sıkıntı yok ancak karşı karşıya geleceğiniz birçok kişi var. Pozisyonunuzla birlikte duygusal hayatında değişecek gibi görünüyor. Ailenizde sağlık problemleri olanlar çıkabilir.

Horoz burçları 2018 yılı

Horoz burçları bu yıl şans sizinle. Uzun zamandan beri peşinde koştuğunuz hem iş hem de eş istediğiniz gibi sonuçlanıyor. Sanki istediğiniz arabayı da alacaksınız gibi. Fiziksel görünümünüzde yenilemelerin olduğu bir yıl. Yani birçok açıdan karizmatik bir duruma erişiyorsunuz. Aileniz ilgiye biraz hasret kalabilir 2018 köpek yılında.

Domuz burçları 2018 yılı

Bu yıl doğanlar domuzlar için aileleri ve sevdikleri ön plana çıkacak. Yarattığınız konfor ve sıcaklığın keyfine varacaksınız. İş hayatında domuz burçları için huzurlu bir dönem var. Yükselme imkanı olmayacak ama yarattığınız güven derinleşiyor da. Çok genç biriyle tanışıyorsunuz. Bunu kafaya takmamanızda fayda var. Nitekim geçici olacak. Aile ile çok fazla vakit geçirdiğiniz ve bunun tadına vardığınız bir yıl 2018 köpek yılı.