Astrolojik Doğum haritası okumak

(6 oy) 4/5 1627
Yorum Yaz


Doğum haritası, güneş sistemi gezegenlerinin durumunu belirli bir bakış açısıyla tanımlar. Gezegenler – bu zodyak dairelerinin her birini ya da bir başkasının kişiliğini etkileyen enerji tipini sembolize eden ayrı çizgilerdir. Astrolojik Doğum haritası okumak başlı başına bilgi ve zeka gerektiren bir durumdur.

Burçlar işaretlerinin üzerine on iki ev zincirlerinden birisi koyulur. İlki güneşe karşılık gelir ve ikincisi aya, diğerleri diğer gezegenlere karşılık gelir. Her gezegen kendi evinde, düşmanın evinde ya da  arkadaşının evinde bulunabilir. Buna – atandığı yere bağlı olarak, faaliyet alanı, çevre, kariyer, aileye,  sağlık durumu belirlenir

Doğum haritası okumak

Harita, zihinsel ve duygusal sağlık hakkında bilgi sağlayan 5 doğal karakterden (yangın, su, metal, toprak, ağaç) oluşmaktadır. Bu bilgi, strese ve aşırı duygusal yoğunluğun önüne geçmeye  yardımcı olur. Örneğin, su sembolünün gününüzü tamamen kapladığını görürseniz, önemli noktaları belirlemek için ciddi kararlar almanıza gerek yoktur. Daha nötr bir enerji durumunu beklemek zorundasınızdır. Ve bu haritanızda sudan başka doğal bir fenomen varsa – hiçbir şeyden korkmayın – tüm nemi emecek ve başarılı olacaksınız. Doğum haritasında hatta, yıldızlar ve gezegenler harita üzerinde bulunuyorsa, kariyerdeki  yükseliş ya da gerçek bir aşkın sizi bulacağı anlamına gelecektir.