Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Astroloji

Dikkat Ay zorluyor!(3-9 Ekim Haftası)

Bu hafta neler yaşayacağız? Nelere dikkat etmeliyiz? İşte gökyüzünün gündemi...

04 Ekim 2011 11:47:40
Haftanın ilk üç günü Oğlak burcunda ilerleyen ay, zorlayıcı etkileri de beraberinde getirecek. Pazartesi günü öğle saatlerinde Oğlağa geçen ay, gelenek, disiplin ve istikrara verilen önemi arttırıyor. 
 
Gün içinde Uranüs ve Pluto'nun tetiklenmesi sert duyguları açığa çıkarırken tahammülsüz ve sabırsız davranışlara neden olabilir. Radikal değişiklikler için derinlerden yükselen arzular baskı sonucu isyankâr davranışlara dönüşebilir. Değişim arzusunun kuvvetli olacağı bugün aynı zamanda isteklerin gerçekleştirilmesi için katı ve zorlayıcı duyguların açığa çıkmasına neden olacak. Bugün sert davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. 
 
Salı günü, astrolojik etkiler, geçmişe ait olayları hatırlatan durumlar karşısında şimdiye kadar yapılanların sorgulanacağını işaret ediyor. Alınmış kararlarla ilgili uygulamalar üzerinde düşünülebilir ve davranışların değişmesi için harekete geçilebilir. 
 
Çarşamba günü ise ilişkilerle ilgili konular önem kazanacak. Sevilen, ilgi duyulan konularda alışkanlıkların değişmesi için duyulan arzular bugün zorlayıcı olabilir. Ancak iyimser duygularınızı uyandırarak geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. 
 
Perşembe günü, Kova burcunda ilerleyen ay, özgür duyguları açığa çıkartıyor. Gün içinde Mars'ı tetikleyen ay, seyahat arzularını uyandırırken aynı zamanda isteklerin ve beklentilerin de artmasına neden olacak. Cemiyet ilişkileri artarken evrensel duygular da canlanacak. Büyük organizasyonların yapılması için çeşitli dernek ve kuruluşlar harekete geçebilir. Bu arada büyük beklentiler ve artan harcamalar sorun yaratabilir.
 
Cuma günü, disiplin ve odaklanma gerektiren işler, yapılacak anlaşmalar, ekip çalışmaları açısından uygun bir gün. Böylece derinleşen düşüncelerin rahat akışı içinde kararlarınızı belirleyebilir ve ortaya koyabilirsiniz. Gün içinde otorite figürleri ile işbirliği yapılabilir, yönetimle ilgili kararlar alınabilir. Akşam saatleri ise astrolojik açıdan yardımlaşma ve sanatsal çalışmalara elverişli gözüküyor.
 
Cumartesi ve Pazar günleri, Balık burcunda ilerleyen ay, yaratıcı duyguları harekete geçiriyor. Madde ötesine yoğunlaşan ve derinleşen duygular yaratıcılığın açığa çıkmasına neden olabilir. Bu arada şimdiye kadar gizli kalmış ve gözlerden saklanmış gerçekler de ortaya çıkabilir. 
 
Gökyüzünün bu konumu iyimserliği ve sınırların ötesine geçme duygusunu da harekete geçirebilir.
 
Anahtar Kelimeler
Gökyüzü Hareketleri, bu hafta ay takvimi, bu ay ay takvimi, burçlara göre aylar, burçların ay konumuGünlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik