Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Astroloji

Aralık ayı burç yorumları Koç burcu özellikleri

Koç burcu aralık ayı burç yorumu hakkında bilgiler sunar.

01 Aralık 2011 12:25:52
10 Aralık Cumartesi Koç Burcu Aylık burç yorumları sıralamasında koç burcunu 4 ayırdık ve aralık ayının haftalarına göre sıralıyoruz.
 
 
09:05 Uranüs, Koç Burcu’nda ilerliyor. (10 Aralık-13 Temmuz) 
 
Arkadaş çevrenizle ilgili sürpriz gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Yeni bir grupsal kimliğe bürünebilirsiniz. Kendinizle bağlantılı sınır ötesi konular gündeme gelebilir. Teknik/teknolojik bir kimliğiniz olabilir. Sıradışı davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizle birlikte atılımlarda bulunabilirsiniz. Yarışçı ve lider biçimde davranmak isteyebilirsiniz. 
 
10 Aralık Cumartesi: 
 
16:37 İkizler Burcu’nda Ay Tutulması. (Dolunay etkisi)
 
Akrabalarınızla bağlantılı bir tamamlanma gerçekleşebilir. Yakın çevrenizde önemli konuşmalar gerçekleşebilir. Ulaşım ve iletişim alanında bir final yaşayabilirsiniz. Dikkat çeken konuşmalar yapabilir veya haberler alabilirsiniz. Yakınlarınızın bakımını ya da korunmasını ilgilendiren konular sonuçlanabilir. Olayların yargılamayla, öğrenimle alakası bulunabilir. Yabancılarla bağlantılı konularda sona gelebilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler
koç burcu aralık, koç burcu erkekleri aralık, koç burcu kadını aralık, koç burcu bebekleri aralık yorumu, aylık koç burcu, koç burcu burç yorumu, koç burcu kadını yorumuGünlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik