4 Şubat Tarihinde Aslan Burcunda Dolunay Yaşanacak

(6 oy) 5/5 2226
Yorum Yaz


4 Şubat tarihinde Aslan burcunda çok güçlü bir dolunay yaşanacak. Etkisi çok güçlü olacak bu Dolunay, insanları daha çok ailevi ve dinsel konularda etkileyecek.

Dinsel konular hakkında sohbetler, görüş paylaşımları ve ibadetler artabilir. Ayrıca sadece din değil genel olarak ‘inanç’ kavramının çok konuşulduğu ve yoğun hissedildiği bir dönem olacak.

Dolunay araştırma duygusu, merak, bilgi ve tartışma ihtiyacı gibi alanlarda insanları harekete geçirdiği için zihinsel anlamda yoğun bir dönem olacak. O nedenle arada bir zihninizi boşaltmak ve dinlendirmekte fayda var.

Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Dolunayın sert etkisi özellikler kronik hastalıkları olan kişileri biraz daha fazla etkileyebilir. Dinlenip bağışıklık sistemini kuvvetlendirmekte fayda var. Özellikler göz hastalıkları ve migren ağrılarına dikkat etmelisiniz. Bu alanlardaki rahatsızlıklarını ihmal etmeyin, hemen bir doktora görünün.

Hissedilir ve gözle görülür bir şekilde aile ve akrabalar arasındaki ilişkiler çok yoğunlaşacak. Özellikler anneler ve evlatları arasında çok sıkı bir iletişim doğacak ve fikir alışverişi yapılacak. Annelerin yanı sıra, baba tarafı akrabaları, kuzenler, hala ve amcalar ile de olan iletişim artacak. Onlara daha çok vakit ayırıp, sorunlarıyla ilgilenip aranızdaki bağ, ilişki daha da kuvvetlenecek.