27 Ocak’ta Venüs Balık Burcuna Geçiyor

(5 oy) 4/5 1507
Yorum Yaz


27 Ocak tarihinde Venüs gezegeni Balık burcuna geçiyor. Venüs, 20 Şubata kadar burada kalacak. Astrolojideki bu hareket ile; bu dönemde aşk ve güzellik gezegeni Venüs’ün etkisiyle dünya tozpembe oluyor; gökkuşağının tüm renkleri, aşk, sevgi, hoşgörü, merhamet kaplıyor etrafı.

İnsanlar arasındaki paylaşım artacak. İnsanlar önyargılardan kurtulup birbirlerini anlamaya çalışacaklar. Aşk ilişkileri ve romantizm alanında çok olumlu gelişmeler yaşanacak. Yaratıcılık ve estetik enerji yükselecek, bu alanlarda çalışan insanların üretimleri artabilir.

 Venüs Balıkta Koçlar; Venüs Balık burcundayken Koç burçları ilişki anlamında sorunlar, belirsizlikler yaşayabilir, bazı sırlar ortaya çıkabilir ve ayrılık kararı alınabilir.

Venüs Balıkta Boğalar; Venüs Balık burcundayken Boğa burçları gelecek için daha iyimser olacak ve arkadaş gruplarıyla eğlenceli zamanlar geçirecekler.

Venüs Balıkta İkizler; Venüs Balık burcundayken İkizler burçları için şanlı bir dönem başlıyor. Hem aşk hem de iş ilişkilerinde çok olumlu gelişmeler yaşayacaklar.

Venüs Balıkta Yengeçler; Venüs Balık burcundayken Yengeç burçları isteklerinin peşinden koşup soysal ilişkilerini arttırıyorlar.

Venüs Balıkta Aslanlar; Venüs Balık burcundayken Aslan burçlarının iş alanında yüzleri gülecek ama aşk konusunda sorunlar yaşayabilir ve yeni kararlar alabilirler.

Venüs Balıkta Başaklar; Venüs Balık burcundayken Başak burçları için ikili ilişkiler öne çıkıyor, sevgiliniz ya da kocanızla paylaşımın arttığı, ilişkinizi güçlendireceğiniz bir dönem olacak.

Venüs Balıkta Teraziler; Venüs Balık burcundayken Terazi burçları, hem iş hem da aşk hayatlarında sorun çözen ve dengeyi sağlayan bir işlev üstlenecekler.

Venüs Balıkta Akrepler; Venüs Balık burcundayken Akrep burçları için mantık ön planda olacak. Yeni ve sosyal ortamlara girip yeni arkadaşlar edinecekler.

Venüs Balıkta Yaylar; Venüs Balık burcundayken Yay burçları için romantizm ve evlikleri ön plana çıkıyor.

Venüs Balıkta Oğlaklar; Venüs Balık burcundayken Oğlak burçları için aile içi iletişim arttığı bir dönem. Ailevi ilişkiler kuvvetlenecek.

Venüs Balıkta Kovalar; Venüs Balık burcundayken Kova burçları için iş hayatında fırsatlar artacak. Kovalar bu fırsatları iyi değerlendirebilirlerse maddi anlamda çok kazançlı çıkabilirler.

Venüs Balıkta Balıklar; Venüs Balık burcundayken Balık burçları için aşk ve romantizm tavan yapıyor. Balık burçları çok çekici ve güzel bir havaya bürünüyorlar.