2018 yılı burç yorumları

(5 oy) 5/5 4059
1 Yorum


Sevgili okurlarımız 2017 yılını bitirirken yeni bir  yıla yeni hedefler ve beklentilerle geçiyoruz. Sizler için 2018 yılı burç yorumlarını yayınlıyoruz. Burclar.net olarak sağlıklı ve mutlu 2018 yılı diliyoruz hepinize..

2018 yılı koç burçları yorumları

Koç burçları bu yıl mutluluğunu bulacaklar. Kışın sükunet hakim olacak. Bu durum, bahar ve yaz aylarında yapılacak değişiklikler için hazırlık aşamasıdır. Yeni Yıl barışçıl bir şekilde, en azından sevdiklerinizle karşılıklı anlayış içinde başlayacaktır. Fakat ilişkilerin dönüşümü devam edecektir.

Mars gezegeni, yıl boyunca sevgi göstererek güçlü bir pozisyon kazandırmada size yardımcı olacaktır. 1 Ocak tan 25’e dek kalbinizin sesini takip etmeniz gerekiyor. Şu an ikinci yarıyı düşünmek uygun değildir, ama hayal kurmak ve temennilerde bulunmak yasak değildir.

17 Mart’a kadar aşk hayatınızda istikrar kazanacaktır. Oyunun seyrini değiştirmeye çalışmayın. 17 Mart – 15 Kasım tarihleri ​​arasında Koç’a tüm kapılar açılacak. Ana silahı tutku ve kendine güven olacak ve Mars da incinmeyecek. 2018’de, aşkınız sizin yanınızdadır. Sadece başkalarının duygularına nasıl tepki verebileceğinizi öğrenmek zorundasınız.

2018 yılı boğa burçları yorumları

2018’de boğalar sevgilerini kaybedebilir. Bu yıl zengin olacaklar ve Ay tarafından rahatsız edilecekler. İlişkilerini düzenlemek için tüm şansa sahip olacak. Fakat iradenizi ve düşüncenizi kaybetmemeniz sizin için gereklidir. Yıldızlar şundan emindir ki, karşı tarafın cazibesi ve karizması karşısında dayanmak zor olacak, ama bazen bu, sevimsiz girdaba düşmemek tek şanstır.

Zihninizi kuvvetlendirin, sağlam kararlar verin ve kimsenin sizi taciz etmesine izin vermeyin. Bazen sevdiğimiz insanlara “Hayır” demeniz bile gerekir. Sezgileriniz size yardımcı olacaktır. İç  sesinizi dinleyin ve tavsiyelerine uyun.

Sevdiğiniz kişi gözlerinizde büyütmek için fazla büyük değildir. İnsanları idealleştirmeyin. Bir kişiyi yüzlerce kez affedebilirsiniz, ancak değişmeyecektir. Her şeye objektif bak. Bu yıl, egonuzun şımarıklığına  izin vermelisiniz. Aşk bir yere gitmeyecek, fakat sevgini kaybedebilirsin.

2018 yılı ikizler burçları yorumları

On iki ay, ikizlerin yeryüzünde döndüğü güneş altında geçecektir. Sevginizi kazanmak için kendinizi bulmanız gerekecek. Kendini sevmeyen bir kişi, sevgisini başkalarına kavratamaz. 2018’de, hem kendinizi hem de olumlu ve olumsuz yönlerini kabul etmeyi öğreneceksiniz. En önemlisi, kendinizi nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. Utangaçlık duygularının mutlu yaşamınızı sınırlamasına izin vermeyin.

Yıldızlar, sizi seven, kalbinizin çarptığı kişi için tüm şansınızın olduğundan eminler. İkizler, yılın başında ve ortasında, partneriyle manevi ve entelektüel bir uyum için uğraşacaktır. Karşı tarafı tanımak isterseniz, şöyle bir iş yapın: Seyahatinize başlayın. Bu, kime yol alacağınızı bulmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü düşünme zamanı verecektir sizlere.  İkizler erkekleri, yardımsever veya yardıma ihtiyacı olan insanlara aşık olacaktır.

 

2018 yılı yengeç burçları yorumları

Yengeç burçları ailelerine çok düşkündürler. Gelecek yıl, sevgi ve aile meselelerine dikkat etmeniz gerekecek. İlişki içinde uyum sağlanırsa başarı sizinle birlikte olacaktır. Gezegen hareketleri bu sene sizin için hazır. Yengeç temsilcileri kolayca mutlu olacaklar. Belki bu yılın sonunda en ideal kişiyi bulacaksın ya da sevdiğinle ortak noktalar bulacaksın.

Yılın ortasında bir şeyler yanlış gitse de durum düzelecektir. Duyguların doğru ifadesi konusunda endişelenmeye gerek yoktur: Gerçek aşk varsa, söze gerek yoktur. Aşk konusundaki başarı da çalışmalarınızı olumlu yönde etkileyecektir.

2018’de belli bir istikamette hareket etmeniz gerekecek ve başarılarınız birbirini takip edecek. Başka yolu yok. Başarılarınızı yalnız bırakmaya çalışmayın: Evren sizi dayanıklılığınız için ödüllendirecektir. Her zaman ileriye doğru hareket etmelisiniz.

2018 yılı aslan burçları yorumları

Riski seven aslan burçlarını yıldızlar gelecek yıl sevindirmeyecek: 2018 yılında siz Evren yasalarına göre yaşıyor olacaksınız. ilişkileri kendi istediği gibi kontrol eden ve attığı sevgi oklarının sağlamlığına emin olan Aslanlar için 2018 yılı zor geçecek.

Önümüzdeki 12 ay boyunca, özellikle “sevgide diyet” ederseniz, sizin için gerçek bir şok yıl olacaktır. Tutkularınız sizi esir alacaktır ve bu durum karşı koyamayacak kadar güçlü olacaktır. Yaşam sizi sevme konusunda en az başkaları kadar hassas olduğunuzu itiraf ettirmek zorunda bırakacaktır. Sizin Baskınlığınız sizin  sadece bilinen özelliğiniz olarak karşımıza çıkacaktır.

Yıldızlar size içsel yetersizlik, merhamet ve karşılıklı saygı bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu yıl aslan burçları  için kavga gibi bir yıl olacak. 12 ay kesintisiz gitmeyecek ve bundan sonra yapay, klişe olaylar yaşanacaktır. Unutma!! Bu türbülansa girmeye karar vermezsen, önemli değişiklikleri fark etmezsin.

2018 yılı başak burçları yorumları

2018 yılında, başak burçları kendi başlarına veya daha doğrusu kendi iç dünyasında çalışması gerekecek. Kalbinizin derinliklerinde, olumsuz, geçmişin acısı, günah ve yenilikten korkuyorsunuz. Gelecek sene alışık olduğunuz için yalnız değil, sevdiklerinizle birlikte bile yalnız kalacaksınız.

2018’de başaklar, kendi kurdukları kuru ve bencil hayalleri kolayca reddedecekler. Gezegen, iç dünyanızla tanışmanıza yardımcı olacaktır. Ailenin servetinin altında saklamaya çalıştığınız şey başkaları da görmeye başlayacaktır. Bu, insanların kayıtsız kalmayacağı ilk fırsattır. Yani 2018, duygusal ve samimi çatışma için uygun bir yıldır. Uzmanlar, barışın korunması için sevgi şiirlerini okumayı öneriyorlar. Dikkat etmeniz gereken tek nokta keskin değişiklikler. Hareket yönünü değiştirmeyi bırakın ve tuttuğunuz yolun sonuna kadar devam edin. Evrenin dikkatinin ötesine geçme!!! şans yanında olacak.

2018 yılı terazi burçları yorumları

Sonraki 12 ay içinde, Terazi açılara odaklanıyor. Beslenme ve enerjilerin de farklılıklar yaşanacak. Damak tadında değişiklikler olacak. İlişkilerinde ahlak, cinsellik ve maddi yönlere odaklanacaktır. Gezegenler aşka yönelik beklentinizin tamamen farklı olduğunu gösterecektir. Bu nedenle  arka planda, en sevdiğiniz kişi ile olan ilişkinizde sorunlardan kaçınamayacaksınız. Astrologlar çıkarlarınızı dengelemenizi önerir.

Herhangi bir ilişkide, sorunlar hızlı ve doğru bir şekilde çözülmelidir. Onu sevdiklerinizin fedakarlıkları için ödüllendirmeye çalışın. İddialarınız şartlarınıza uygun olmalıdır. 2018’de açgözlülükten kaçının. Hatırlayın: Aşktan başka her şey satın alınır.

2018 yılı akrep burçları yorumları

İlişkinin maddi tarafı, Akrep için bu yıl başlıca sorun olacak. Fakat astrologlar size para değil, kendinize dikkat etmenizi önerirler. 2018’de tüm Akrep temsilcileri karşı cinse çok çekici olacaklar. Özellikle en sevdiğiniz kişinin gözünde daha çekici görüneceksin.

Dikkatli olun: Öncelikler otomatik olarak yerleşecek. Bu, kendiniz için pasif duruşu  sezgisel olarak seçeceğiniz anlamına gelir. Bu kural, açık fikirli saldırılara göre daha etkilidir. Karşı tarafın ilgisini ve dikkatini çekeceksiniz.

Yıldızlar size kişisel problemlerinizden kaçınmalarını ve onlara dikkat etmemelerini tavsiye eder. Akıl ve mantıkla hareket et, eşsiz hedefler elde etmek için gizli yeteneklerini kullan.

2018 yılı yay burçları yorumları

2018 yılında yönlendirici bir kişi olarak hareket ederken sorunlar daima sizi takip edecektir. Aşk şefkatinden de etkilenmeniz mümkündür. Aşkın kollarına düşeceksin ve iradeni zorlamazsan, tüm ilkelerini unutacaksın.

Astrologlar, duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmenizi önerir. Çaresiz durumda iseniz, sevdiklerinizden yardım isteyin, ancak kendi hislerinize çok fazla güvenmeyin. Güçsüzlük olur olmaz, her şey elinizden gidecek. Yıl içinde, büyük bir sabır ve irade gerekiyor, böylece kazara bir tuzağa düşmezsiniz. Bir günlük yaşama, geleceği de çok düşünme.

2018 yılı oğlak burçları yorumları

Astrologlar der, ki oğlak burçlarının sevgi bekleyişleri başta olacak. Gezegenler oğlak burçlarına ayrıcalık tanımayacak ve olayları yavaş ve özenli şekilde sıralayacaktır. Bununla birlikte, “duygu seli” saldırıya geçecek ve sevginiz kafanızı  işgal edecektir. Ama korkma, cesur ol ve kendine inan.

2018 Yılı, çekiciliğinizi sevmenize ve artırmanıza yardımcı olacaktır. Kelimelerinizi bir şekilde dışa vurma şansını elde ederseniz, yeni bir ilişki durumu ortaya çıkacaktır. Kendi arzularınızdan ve hayallerinizden utanmayın ve yeni arkadaşlıklar edinin. Bir ilişkiniz varsa, sorumluluk alıp evlilik yolunda ilk adımı atın.

2018 yılı kova burçları yorumları

Bu yıl kova burçlarının güçlü hislerden kaçınması gerekiyor. Çünkü aşka bağımlı olabilirsiniz. Aşkı ve enerji uyumunu karıştırırsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

İhmal etme korkusunu ortadan kaldırın, bu nedenle  yüzlerce aile her yıl dağılıyor. Terk etme korkusuna düşmeyin.  Doğru insanlar her durumda sizle kalırlar. Yalnız olmanın korkunç olmadığını, yanlış kişiyle yaşamanın daha da korkunç olduğunun farkında olmak önemlidir.

2018 tahmini, yıldızın kova burçlarının yanında parladığını ve sıra dışı bir kişiliğin hayatınızda çok şey değiştireceğini gösteriyor. Sevgi tutkusu önemlidir ancak ona nezaket eşlik etmelidir. Bu yıl daha çok seveceksiniz, ancak diğer tarafın hataları bir boşanmaya neden olabilir. Akıllı olun: Pembe gözlükler insanın duygularını da kendisiyle birlikte kırar.

2018 yılı balık  burçları yorumları

Balıklar bu yıl en üzgün durumdan en mutlu zodyak işareti haline gelebilir. Ya da tam tersine. Sorun, bu burçların temsilcilerinin güçlerini gereği gibi kullanamaması.

Şimdi yeni bir roman sayfası açmak, kişisel hayatınızdan ve kafanızdaki atıkları ortadan kaldırmanın zamanı geldi. 2018’de yalnız balık burçları mutluluklarını bulabilir veya yalnızlıklarına nasıl son verebileceklerinin cevabını bulabilir.

Yıldızlar, tüm soruların yanıtlarının bulunacağını söylüyor. Bu yüzden kaderinizin işaretleri konusunda dikkatli olun. Genellikle ilişkinizden ne istediğinizi kendinize sorun veya tam tersini. Yıldızlar size cevap verecektir. Astrologlar, arama yaparken zaman kaybetmemenizi ve kalbinize güvenmesini öneriyor. Öncelikle, kendinize ve sonra tüm dünyaya kapıları açın. Geçmişteki hoşnutsuzlukları geçmişte bırakmaktan korkmayın, şimdi yani şu anı yaşamayı öğrenin.