20 Mart’ta Balık Burcunda Güneş Tutulması Gerçekleşecek

(6 oy) 5/5 7742
Yorum Yaz


20 Mart 2015’te Balık burcunda tam Güneş tutulması yaşanacak. Hepimizin bildiği gibi Güneş tutulması sonrası Dünya’da çok büyük enerji birikimleri olmaktadır. Üstelik bir de bu tutulma Balık burcunda gerçekleşiyorsa buyurun çok büyük değişimlere! Peki bizi neler bekliyor? Zodiakın en değişken burcu olan Balık’ta gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkileri nasıl olacak?

Balık burcundaki bu tutulmada duygular ve sezgilerimiz en üst seviyeye ulaşacak. Hayatınızda önemli ve köklü kararlar almak için yeterli enerjiye sahip olacaksınız ve harekete geçeceksiniz.

Balık burcundaki Güneş ve bu dönemde geri çekilen Satürn üçgen açı yapacak. Bu üçgen açının insanlar üzerinde değiştirici ve zorlayıcı bir etkisi olacak. Aşk hayatınızda, iş hayatınızda ya da sizi rahatsız eden başka bir konuda köklü kararlar alıp değişimlere gideceksiniz. Ama yine de çok radikal olmamakta fayda var, yükselen enerjinizi ve duygularınızı akıl ve mantığınızla dengelemeye çalışın. Kararlarınızı almak ve uygulamak için çok acele etmeyin.

Ayrıca Balık su grubu burcu olduğu için bu Güneş tutulmasında sel, baskın, gemi kazaları, ani hava değişimi ve iklim olayları gibi kaza ve felaketler olabilir.