19 Şubat 2015’te Yeniay Kova Burcunda: Hangi Gelişmeler Olacak?

(4 oy) 5/5 2760
Yorum Yaz


2015 yılı astroloji dünyasındaki gelişmelere hızlı başladı. Ocak ayında Venüs gezegeni Balık burcundaydı ve aşk gündemimizin ana konusu olmuştu. Şubat ayında Aslan burcu Dolunay yaşadı ve inançlarımız, ailevi ilişkilerimiz ana konumuz oldu. Şubat ayındaki ikinci bir gelişme ise: Merkür gerilmesi yaşadık ve ruhumuzu dinlenmeye aldık.

İşte bu hız içinde gelişmeler devam ediyor ve astrolojik olaylar durmak bilmiyor. Şubat ayı içinde bir hareket daha:19 Şubat’ta Yeniay Kova burcunda olacak.

Astrolojideki bu gelişmeyle bizi neler bekliyor peki? Evet bizleri pozitif enerjiyle dolu ve ilişkilerin olumlu yönde ilerlediği bir Kova burcunda Yeniay dönemi bekliyor. Bu dönemde aklımızın yanı sıra kalbimizle de birlikte hareket ediyor olacağız. Bu da ilişkilerimize olumlu yansıyacak olup daha sıcak, samimi ve sevgi dolu ortamların doğmasına neden olacak. Daha önce kırdığınızı ya da sizi kırdığını düşündüğünüz kişilerle bu dönemde iyi ilişkilere girebilirsiniz. Unutmayın bu dönem telefi ve ilişkileri onarma dönemi …

Öğrenme ve iletişim becerilerimiz yüksek olacak. O nedenle eğitim, halkla ilişkiler, ticaret ve pazarlama gibi insan odaklı sektörlerde çalışan kişililerin işleri yükselen bu olumlu ilişki dönemiyle çok daha iyi gidebilir ve çok büyük başarılar elde edebilirler.

Satürn 12. Evde olduğu için insanlara cesaret verecek, özgüven ve başarma azmi bu dönemde çok artacak.

Ayrıca sağlıkla ilgili olarak solunum yolu ya da sırt ağrıları, boyun ağrıları gibi sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar iyileşme eğilimi gösterecekler.

Yeniayın Kova burcundaki bu olumlu ve esenlikli döneminin etkileri 2015 Ağustos ayına kadar devam edecek.

Bizim size tavsiyemiz; bu tür fırsatları ve evrendeki olumlu enerji dönemlerini iyi kullanın ve mutlu, sağlıklı kalın.