Astrolog Kelly Fox’a Göre Burçlar ve Kariyer

(0 oy) 0/5 334
Yorum Yaz


İşini sevmediğini düşünüyor musun? Bu, vizyonunuza uymayan bir alanda çalıştığınız anlamına gelir. Bu nedenle, ne kadar uğraşırsanız çalışın, isteksiz olacaksınız. Astrolog Kelly Fox, size ve sizin gibi düşünenlere uygun bir meslek seçmenize yardımcı olacaktır. Dinleyin geç kalmış değilsiniz. İşte Burçlar ve kariyer:

Koç burçlar ve kariyer (21 Mart – 19 Nisan):

Koç burcu doğumlu kişiler her zaman lider olmayı sever. Bu sebepten dolayı, başkan olmak, yönetmek ve kısa bir süre için istedikleri pozisyonda olamamaktan endişe duyarlar. Cesur oldukları için cesaret gerektiren her şeyle kolayca başa çıkabilirler. Bir tur yöneticisi, kişisel antrenör, sporcu veya başka bir spor tesisinde çalışarak çok mutlu ve başarılı olabilirler. Ayrıca atıkları her adımda zirveye yaklaşırlar ve kontrol etmeyi sevdikleri için liderlik yaptıkları işte daha başarılı.

Boğa burçlar ve kariyer (20 Nisan – 20 Mayıs):

Boğalar oldukça pratiktir. Çalıştığı yerin tam anlamıyla bir iş yeri olmasında emekleri çoktur. Herhangi bir anda istediği pozisyona geçebilir ve hızla yoluna devam edebilir. Çalışkanlığınız ve kararlılığınız sizi güçlü bir takım oyuncusu yapacak. Ancak iş konularındaki tutumunuzu izlemek ve verdiğiniz tepkilere dikkat etmek zorundasınız. Heykel, dekoratör, gıda endüstrisi başaracağınız meslekler arasında. Para ile aranız iyi olduğu için finansta çalışabilirsiniz.

İkizler burçlar ve kariyer (21 Mayıs – 20 Haziran):

Hava burçlarından olan İkizlerin hızına ulaşmak, onları kaçırmamak ve bir noktaya odaklamak çok zor. Değişen şeyleri severler. Farklı insanlar, işyerleri, yeni programlar… Değişimleri nedeniyle, sevdikleri bir şeyi çabucak süsleyebilirler. Monoton işlerde başarılı olamaz. İkizler ideal kariyerleri entelektüel çalışma ve iletişim ile ilgili olması durumunda çok başarılı olacaktır. Örneğin, eğitim ve iletişim faaliyetleri ikizler için daha uygundur. Aynı zamanda, pratik zekâya sahip oldukları için halkla ilişkiler, reklamcılık ve proje yönetimi alanlarında çalışabilirler.

Yengeç  burçlar ve kariyer (21 Haziran – 22 Temmuz):

Yengeç burçları, Zodyak’ın en merhametli burçlarından biridir. Ayrıca çok sorumludurlar. Onları önemseyen ve ilgilenen insanlardan biri olduğu için, problem çözmede ve insanları mutlu etmede başarılı olabilirler. Bu özelliklerden dolayı insan kaynakları uzmanı, avukat veya öğretmen olabilirsiniz. Sağlık sizin için de önemli olduğu için, bir beslenme uzmanı veya diyetisyen olarak da meslek sahibi olabilirsiniz.

Aslan burçlar ve kariyer (23 Temmuz – 22 Ağustos):

Aslanlar daima spot ışığında olmak ve tanınmak ister. İnsanları daha iyi olmaya teşvik ederler. Politika ve eğitimin onların hayatında daha fazla olmasının nedeni budur. Ayrıca, ekip çalışmasında ne kadar talep eden olursa olsun, sonunda çok iyi bir lider olabilirler. Bu Zodyak’ta doğan insanlar için uygun ve mutlu olabilecekleri alanlar: aktör, müzisyen, moda tasarımcısı veya eğlence endüstrisi. Politik lider olabilirler. Çünkü çok heveslilerdir.

Başak burçları ve kariyer (23 Ağustos – 22 Eylül):

Mükemmelliğin diğer adının başak burçları olduğunu biliyor muydunuz? Bir kontrol uzmanı olduğunuz için, çalışanlarınızdan en iyisini beklerken davranışınızda oldukça pratik ve koruyucu olabilirsiniz. Kendin için çok çalışıyorsun. Her zaman Yılın İşçisi Ödülü’nü alabilirsin. Bir meslek seçerken, güçlü hafızanıza ve mükemmelliğinize değer katabileceğiniz hizmet sektöründe veya sağlık alanında kolayca ilerleyebilirsiniz. Ayrıca bir editör, teknisyen, tercüman ve hatta bir dedektif olarak çalışabilirsiniz.

Terazi burçları ve kariyer (23 Eylül- 22 Ekim):

Hava unsuruna sahip Terazi, insanları bir araya getirmeyi çok sever. Bir adalet özelliğine sahip olmasından dolayı empatiye sahiptir ve insanların ne düşündüğünü anlaması çok kolaydır. Bu özelliği ile seçtiğiniz her mesleği lehine çevirebilir. Örneğin, bir diplomat, tercüman veya komisyoncu olabilir. Ayrıca satışta başarılı olabilirsiniz. İdeal kariyerinizde kolayca bir avukat, yargıç veya hukuk mesleği ile ilgili diğer işlerde çalışabilirsiniz. İletişim kurmayı ve insanlarla çalışmayı sevdiğiniz için, hizmet sektöründe, müşteri ilişkilerinde ve hatta organizasyon işlerinde başarılı olacaksınız.

Akrep burçları ve kariyer (23 Ekim – 21 Kasım):

Kimse senin kadar sır tutamaz ve bu özellik kariyerinde sana çok yardımcı olacak. Kişisel belgeler, büyük şirketlerin sırları veya korunma önlemleri için önemli bir burçsunuz. Aynı zamanda,  mucit ve kâşif niteliğine sahip olduğunuz için 2 meslek daha akrep burçları için uygundur: Polis ve cerrah. Hele ki cerrahsanız, kendinizi evinizde olduğu kadar rahat hissedeceksiniz. Finans sektöründe de başarılı olabilirsiniz.

Yay burçları ve kariyer (22 Kasım 21 Aralık):

Muhtemelen çoğu kişi iyi konuşan kişilerden birisi olduğunu söylemiştir. Hızlı ve kolektif olarak çalışmayı seviyorsunuz. İnsanları yaptığınız işi iyi yapmaya teşvik ediyorsunuz. Kariyere gelince, her alanda başarılı olabilirsiniz. Ve ideal kariyerinizde seyahat etmeyi ve öğrenmeyi sevdiğiniz için, turizm sektörü  sizler için çok uygun. İnsanları motive edebildiğiniz için liderlik pozisyonunda da başarılı olabilirsiniz.

Oğlak Burçları ve Kariyer (22 Aralık – 19 Ocak):

Oğlaklar çok ciddi ve planlı. Bu sıkıcı oldukları anlamına gelmez. Aynı zamanda bir takım lideri ve en enerjik karizmatik liderlerden biridir. Oğlak burçları olarak kim olursanız olun, istediğiniz seviyeye ulaşmak için çok çalışabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak, kendinize zaman ayırın. Liderlik görevleri sizin için daha uygundur. Ayrıca, yaratıcı ve yönetsel yetenekleriniz için herhangi bir organizasyonda çalışabilirsiniz ve bir mühendis, mimar ya da moda tasarımcısı olabilirsiniz. Çünkü ayrıntılarda gezinmeyi çok iyi bilen burçlardansın.

Kova burçları ve kariyer (20 Ocak – 18 Şubat):

Havayı unsurlu burçlardan birisi olarak çok çalışkan ve sıra dışı fikirleri olan birisin. Hem sosyal bir kelebek hem de sadece bir kovboy olma yeteneğine sahipsin. Bu, bir takım ve bir birey olarak başarınızın bir göstergesidir. Sıra dışı fikirleriniz ilk başta normal olarak kabul edilmemiş olsa da, bunun mantıklı bir fikir olduğunu anlamaya insanlar eninde sonunda başlarlar. Bu nedenle, grup projelerinde yaratıcı fikirleriniz olduğu için, bu yarışmada insanlardan 2 adım önde başlayacaksınız. Kova burçlarından olan insanlar fotoğrafçılık, proje yönetimi, girişimcilik, bilim veya teknolojiye dayalı işlerde başarılı olabilirler.

Balık burçları ve kariyer (19 Şubat 20 Mart):

İş söz konusu olduğunda esneksiniz ve başkalarının ne düşündüğünü umursamıyorsunuz. Tek amacınız en iyisini yapmak. Bu özellik nedeniyle, birçok alanda başarılı olabilirsiniz. Ancak, zayıf yönlerinizi giderebilen tek bir alanda daha çok mutlu olabilirsiniz. Çünkü sen en güçlü içgüdü ve ideallere sahip burçlardan birisin. Bu nedenle tıbbi alan tam sana göre. Doktor, hemşire, terapist olabilirsiniz. Sanatta kendinizi de deneyebilirsiniz. Dans ve müzik sizin için mükemmel bir kariyer alanı olabilir.