Aslan Burcu Tatil

(9 oy) 4/5 1300
Yorum Yaz


Liderlik özelliğini ve gücünü gezegeni olan Güneş ve ait olduğu grup olan ateşten alan Aslan burcu dört dörtlük, kusursuz bir tatil ister. Güzel ve kaliteli yaşamayı seven Aslan burcu için tatil vazgeçilmez bir ihtiyaçtır.

Aslan burcu sorunsuz, konforlu, lüks, özel anlar yaşayabileceği ve eğlenebileceği bir tatil ister. Gösterişi ve havalı olmayı seven Aslanlar için paranın çok bir önemi yoktur, tatilin en şekilde geçirmek için çok rahat bir şekilde çok para harcayabilir. Hatta iyi bir tatile gitmek için yeterli parası yoksa biriktirip öyle gider.

Kalabalık, eğlenceli, gösterişli, büyük şehirler ve tatiller Aslan burçlarına göredir. Bu tür tatillerde şık ve havalı giyinip tiyatroya gitmeli, müzikal, opera vs izlemeli, tarihi saray, müze ve şatoları gezmeli,  dans edip eğlenmeli, kalabalık içinde ilgi çekmeli, son moda trendleri takip etmeli ve gece kulüplerine gitmelidir.

Issız bir ada, sade bir deniz tatili hiç Aslana burcu insanına göre değildir, çok sıkılır. Ancak gece kulüplerinin, eğlence hayatının yoğun olduğu moda olmuş, lüks, hareketli plaj tatilleri ilgisini çekebilir.

Tatile gittiği yerlerde alışveriş yapabileceği şık, lüks mağazalar olmalı, en yeni modayı ve trendleri takip ederek pahalı alışverişler yapmalıdır.

Gezegeni Güneş oluğu için soğuk yerlerde tatil yapmak hoşlarına gitmez, sıcak yerlere gitmek her zaman bir Aslan için daha uygun bir tercihtir.

Rio de Janerio, Moskova, Cannes, New York, Amsterdam, Londra, Milano ve Barselona gitmekten hoşlanabileceği yerlerdir.