Aslan Burcu Kadını

(6 oy) 4/5 6673
Yorum Yaz

Aslan Burcu kadını sanki doğanın kayırdığı biri gibi, doğuştan güzel, zeki ve alımlıdır. Tüm burçlar içinde daima popülerdir. Bu, onun hayatında olmak istiyorsanız, sıkı bir rekabetçi olmanız gerektiği anlamına gelir. Sosyal çevresinin lideridir ve o varken başka kadınlar, farkında olmadan onun etkisi altına girerler. Belki diğer kadınlar, onun yönetmek için doğduğunu seziyor ve bir lider olduğunu kabul ediyorlardır. Zira otoritesini elinden almaya çalışmak anlamsızdır. Çünkü istediği bir şeyi elde etmesi için çok çabalaması gerekmez, güzel gülümsemesi şartları onun için kolaylaştıracaktır.

Onun söylenen her söze kanacak ve körü körüne bağlanacak saf âşık olacağını düşünüyorsanız, saf olan yalnızca sizsiniz demektir. Eğer Aslan Burcu Kadını sizinle ilgileniyor, flörtleşiyor ve sizinle vakit geçiriyorsa mutlaka sizin bile bilmediğiniz bir hazineniz vardır ve piyango size çıkmış demektir. Son derece dişidir. Geniş güvenlik önlemleri alınmış bir müzedeki paha biçilmez bir koleksiyona ulaşmak ya da Everest’e bayrağınızı dikmek, ona ulaşmaktan daha kolay olacaktır.

Kulağınıza küpe olması gereken önemli bir mesele var ki; Aslan Burcu kadını göründüğü gibi değildir. Zararsız ve nazik görünür; ancak fırtınalar koparacak kadar tutku dolu olabilir. Onun nükte dolu konuşmaları, zarif davranışları, durgun bir su kadar zararsızdır. Ama dikkatli olmakta yarar var; çünkü sonunda gürleyerek akan bir çağlayan olduğunu anlamanız çok sürmez. Tüm bu sakin görünüşü olumlu bir iz bırakmak için geliştirdiği sistematik bir mekanizmadır. Bunu anlamak istiyorsanız daha en başında onu hayatınızın merkezi değil, bir figüranı gibi davranın ve kenara geçip alacağınız reaksiyonu heyecanla izleyin. Ona kur yaparken, yaratıcılıklarla sunulan hediyeler ve kaliteli komplimanlar, başlangıç olarak bir kaç puan toplamanıza neden olur. Seçici bir zevkle alındığı ve iyi bir aranjmanla sunulduğu sürece ne olduklarının pek önemi yok. Ancak Aslan Burcu’nun yaygın özelliği olan sıradanlıktan çabuk sıkılması, bu konuda yaratıcılığınızı sınamanıza neden olacak seviyededir. Sürekli değişiklik sunamadığınız süre sizden sıkılabilir. Çoğunlukla dünyan yıldızı olduğuna ikna edin ve sürekli olarak bu yönde telkin edin. Güçlü erkek imajı onun hayal dünyasını süsler ve bu hayali ile özdeşleştiremediği bir erkekle birlikte olma şansı hiç denilebilecek kadar azdır. Çünkü Aslan Burcu Kadını kendisini her zaman güçlü biri olarak görmüştür. Onu dizginlemenin, yola getirmenin tek bir yolu vardır. Hiçbir zaman onun boyunduruğu altına girmeyin ve her konuda en az onun kadar baskın olun. Sizi kontrolü altına alamadığı sürece, ilgisi aratacaktır ve aradığı kişi olduğunuzu düşünmeye başlayacaktır.