Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu 24 Kasım 2014

(0 oy) 0/5 109
Yorum Yaz

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 24 Kasım 2014 Aslan Burcu haftalık burç yorumu şu şekilde; 28 Kasım tarihinde Merkür’ün Yay Burcu yörüngesindeki geçişi ile Jüpiter’in Aslan Burcu yörüngesindeki seyri Aslan Burçları için sürpriz yenilikler ve olumlu gelişmeler doğurabilir. Aslan Burcu Kadını yeni biriyle tanışabilir ve beklentilerin dışında gelişmeler yaşanabilir. Bu anlamda heyecanlı bir hafta olacaktır; ancak tüm olasılıkları gözden geçirmekte fayda var. Bununla birlikte bu yıl Merkür’ün Yay Burcu geçişini dikkate almak önemli arz edebilir. Aslan Burcu erkeğinin aile kurmak, çocuk sahibi olmak ve uzun yolculuklara çıkmak gibi uzun vadeli plânları olabilir.

İş yaşantınızda da değişime açık olmanızı gerektirecek bir hafta olabilir. Bir iş başvurusunda bulunabilir ya da iş yerinizde herhangi bir değişiklik söz konusu olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Huzursuz ve sorunlu bir işiniz varsa, bir takım düğümlerin çözüleceği bir hafta olabilir. Yetkililer sizinle ve çalışanlarla ilgili bir takım kararlar verebilirler. Uzun zamandır beklediğiniz başka bir iş ile ilgili haber alabilirsiniz.

Para ile ilgili konularda ise Merkür’ün Yay Burcu yörüngesindeki geçişi, 28 Kasım tarihine dikkat çekiyor. Aslan Burcu özellikleriniz lüksünüze düşkün olduğunuzu gösteriyor. Bu tarihte Merkür, sosyal yaşamı canlandıran bir enerji doğurabilir ve bu da doğrudan harcamalarınız üzerinde etkisini gösterebilir. Hızlı bir geçiş söz konusu olsa da ölçülü olmakta fayda olacaktır. 24 Kasım 2014 haftasına ait Aslan Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .