Aslan Burcu Erkeği Yıldızname

(11 oy) 4/5 25639
Yorum Yaz

Aslan Burcu erkeği yıldızname yorumuna göre bu burçlar ateş grubu içerisinde yer alır. Erkek Aslan Burçları genellikle yuvarlak yüzlüdürler. Uzun boylu, kalın kollu, geniş göğüslü ve buğday veya sarımsı tenlidirler. Saç renkleri de genelde sarı veya kumraldır. Erkek Aslan Burçlarının karakterinde cömertlik vardır. Fakat buna ek olarak şehvetleri için her türlü hileye başvurabilirler. Özellikle onları zorlayan olaylar olduğunda hile onların es geçemeyeceği bir yöntemdir.

Yıldızname, erkek Aslan Burçlarının grip ve nezleyi çok sık atlattığını gösterir. Kalp çarpıntısı ve safra gibi hastalıklar yaşamaları muhtemeldir. Baş ve ayak ağrıları da sık yaşadıkları sorunlardandır. Erkek Aslan Burçları seyahat konusunda pek istekli değildirler. Zaten yolculuklar onlara pek fayda getirmez. Çok büyük bir gereklilik olmadığı sürece yolculuk yapmamayı tercih etmeleri gerekmektedir. Yine de çok zorunlu iseler tercih etmesi gereken kara yoluyla seyahat etmektir. Bu yolculuğu Salı gününde yapması da onun için daha iyi bir karar olur. Deniz yolculuklarına çıktıkları anda erkek Aslan Burçları ölümü göze almış demektir. Yıldızname’ye göre Aslan Burçları 7, 14, 28 ve 40 yaşlarında ölüm tehlikesi atlatırlar. Bu olaylardan sağ salim kurtulurlarsa 80 yıl veya daha fazla yaşayabilirler.

Yıldızname, erkek Aslan Burçlarının kadınlara olan düşkünlüğünü yazar. Ancak Aslan Burçları kadınlara karşı dikkatlerini her zaman korumalıdırlar.  Kadınlar onu kandırma çabasındadırlar ve bunu başarmak için birçok hileye başvurabilirler. Erkek Aslan Burçları anne babalarıyla birtakım uzaklıklar yaşayabilirler. Babalarının sadece bir evlilik yapmamış olması da kuvvetle muhtemeldir. Kardeşleri birbirleriyle uyumsuz olabilir ama hepsi erkek Aslan Burçlarına karşı sevgi beslerler. Yakın akrabaları olan anne, baba, kardeş ve çocukları hariç akrabaları onun için düşmanca duygular yaşarlar. Erkek Aslan Burçları kız çocuklarına daha çok bağlılık duyarlar ve onların ölümlerini görmek zorunda kalırlar. Evlatlarıyla ömrü gerek uzaklara gitme gerek ölüm yoluyla olsun kısa süre içinde ayrılacaktır. Erkek Aslan Burçlarının anne babaları zengindir ve ailesi kendisine yüklü bir miras bırakır. Bu mirasın ona bir faydası olmaz aksine çok düşman edinir ve miras çabucak kaybeder.

Yıldızname’ye göre erkek Aslan Burçlarının arzuları sahip olmaktır. Hedefi de her zaman en yükseğe ulaşmak olan Aslan Burçlarının bu yolda cömertlikleri onlara çok yardım etse de, en büyük yanlışları da kendilerini övmekten vazgeçememeleridir. Bu huy, hem insanları kendisinden uzaklaştırır, hem de içlerindeki benlik duygusunu körükleyerek onları bencilliğe sürükler. Eğer bu huyunu kontrol edemezse, erkek Aslan Burçları hem iş hayatlarında hem de arkadaş çevrelerinde istenilmeyen kişi olurlar. Yıldızname, erkek Aslan Burçlarının para sahibi olmalarının çok küçük yaşlarına denk geldiğini yazar. Genç yaşlarında ellerine daha da fazla para geçer. Ama bu genç, tecrübesiz yaşlarında para sahibi olması onun zararınadır, işine yaramayacak insanlar için bütün parasını harcar. Bu yüzden de bir süreliğine fakirliğin pençesine düşer. Daha sonraları ise bu tecrübeler onun işine yarar, hayata tutunur ve hayatında iyi mevkilere gelir. Erkek Aslan Burçları, Yıldızname’de çok iyi niyetli olmalarından ötürü başkalarına sırlarını kolayca açmalarıyla görünür. Bu, zamanla onlara sorun olarak geri döner. Aslan Burçlarının iyi niyeti sıklıkla suistimal edilir. Erkek Aslan Burçlarının Yıldızname’si, onların kararlı olduğunu, kafalarına koydukları işi mutlaka yapacaklarını yazar. Bu özellikleri onları başarıya götürür. Ve çoğunlukla çevresindekiler başarısını kıskanır. Eğer kafasına koyduğu bir iş varsa kendisine ortak araması onun için yanlıştır. İşlerini yalnız yapması onun için en iyisidir. Erkek Aslan Burçları, arkadaşlarını seçerken İkizler burcuna bakmalı, Boğa burcundan ekseriyetle kaçmalıdır. İkizler burcunun cana yakın tavırları ve Aslanın iyi niyetinin birleşimi çok iyi bir dostluğun temelleri olabilir.