Aralık ayında doğanların kişilik analizi

(5 oy) 4/5 1497
Yorum Yaz


Sevgili burclar.net okurlarımız, doğum tarihine göre kişilik analizi yazı dizimize aralık ayında doğanların kişilik analizi ile başlıyoruz. Seveceğinizi umuyoruz.

2 Aralık – 11 Aralık tarihinde doğanların karakter analizi

Çok cesurdur. İnanmadığı hiçbir şeyi kabul etmez. Amaçlarına doğru yol almayı başarır. Aktif, hızlı, istediği insanı elde edebilen, bazen oldukça sabırsız olan bir kişiliktir. Rekabeti sever. Hiç kimsenin sözü ile hareket etmez. Sadık ve oldukça fedakârdır. Söz verdiği zaman mutlaka yerine getirir. Zincirleri sevmez.

12 Aralık – 21 Aralık tarihinde doğanların karakter analizi

Bilgileri ve deneyimleri ile insanları etkisi altına alabilir. Anlamaktan ve keşfetmekten zevk alır. Duygularını kontrol edebilir. Aşk hayatında kendi isteklerine çok bağlıdır. İktidar kurabilir. Yanılmaktan hiç hoşlanmazlar. Gururludur ve kendini geliştirmeyi başarırlar. Kendini güvence altına alamayı iyi bilirler.

22 Aralık – 31 Aralık tarihinde doğanların karakter analizi

Sorumlu ve ne istediğini bilen insanlardır. Zamanında ve doğru kararlar alma becerileri vardır. Disiplinleri ile istenilen zorluğun üstesinden gelirler. Sadık ve güvenilir insanlardır. Şartlara göre kendilerine uyumlu hale getirebilirler. Aşkta güven, saygı ve sevgiye değer verirler. Sevdiklerine sahip çıkmayı başarırlar. Liderlik yetenekleri güçlüdür. İş hayatında kolaylıkla başarılı olabilirler.