Anlaşamayan zıt burçlar – Karşıt burçlar

(0 oy) 0/5 176
Yorum Yaz


Asla anlaşamayan zıt burçlar hangileridir biliyor musunuz. Peki arasındaki en ufak tartışmayı bir nükleer savaşa çevirebilecek olan burçları. O halde hemen yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. İşte anlaşması mümkün olmayan karşıt  burçlar:

Anlaşamayan zıt burçlar

Koç ve yengeç burçları

Bu iki burcun bir araya gelmesi mümkün değil. Genellikle bir yengeç ilgi ve sevgi istediğinde, koç çok bencildir. Sonuç olarak, bir veya iki tanesi daima ilişkide mağdur olarak kalacaktır. Dolayısıyla koç ve yengeç burçları birbirlerine karşıt olan zıt burçlar kategorisine kolayca girmektedir.

Boğa ve Aslan burçları

Bu iki burcun temsilcilerinin tutumu, ikisi de gurur yaptıkları için çok zorludur. Bu sebeple tartışmalar mutlaka yaşanacaktır. Ne yazık ki, bu iki tutkulu burcun ilişkisinin sonunu getirir bu durum. Bu kadar zıtlıktan sonra başka bir durum da beklenmezdi zaten.

İkizler ve Aslan burçları

Karakterleri farklı. Aslanlar her zaman iyi bir destekçidir. İkizler siyah bir at gibidir ve asla önceden plan yapmazlar. Duruma göre davranırlar.  Dolayısıyla iki burç arasında bir anlaşmaya varmak mümkün değildir. İkizler ve aslan burçları karakteri birbirine zıt burçlar kategorisine girmektedir.

Akrep ve Terazi burçları

Dışarıdan bakıldığında bu iki burcun evliliği ideal olabilir. Ama hiç de öyle değil. Yengeç her zaman olan bitenin kayıtlarını tutmak ister dolayısıyla aşırı empatiktir. Terazi de etrafındaki herkesi mutlu etmek ister. Birbirlerini feda etmeksizin o kadar fedakarlık yapacaklar ki, bir gün kimliklerini unuttuklarının farkına varacaklar.

Oğlak ve Terazi burçları

Oğlak burçları çok ciddidir. Hedeflerine ulaşmak için çok çalışıyorlar. Teraziler ise ağustos böceği gibi eğlenmeyi ve iyi vakit geçirmeyi tercih eder. Böylece birbirlerini anlamıyorlar. Tipik bir karınca ve ağustos böceği ilişkisidir Oğlak ve terazi ilişkisi.

Akrep ve Kova burçları

Akrep duygusal ve tutkulu. Kova burçları zeki ve vurdumduymazdır. İlki daima kalbini dinlerken, diğer adım zeki ve çok mantıklı. İşte tam burada sorunlar ortaya çıkar. Bu kadar karşıt olmaya gerek var mı demeyin. İki burç kedi köpek gibi birbiriyle uğraşan karşıt burçlar kategorisine girmektedir.

Yay ve Balık burçları

Yay burçları sorumluluk ve ciddi ilişkilerden hoşlanmıyor. Balıklar ise geleneksel ve hassas biçimde sevmeye meyillidir. Böylece birbirlerine istedikleri sevgiyi veremezler. Anlaşamayan karşıt burçlar ya da birbirlerine zıt burçlar diye bir liste yapacaksanız en üst seviyeye yay ve balık burçlarını hemen yerleştirin derim. Zıt burçlar ile anılan iki burçtur yay ve balık burçları çünkü.