Akrep Burcu

(112 oy) 4/5 64005
2 Yorum

23 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında doğanların burcu olan Akrep Burcu, su elementi grubuna ait olduğu için son derece duygusaldır. Ancak duygularını açık etmeyi bir zayıflık belirtisi olarak gördüğünden, hislerini gizlemeye meyillidir. Akrep Burcu sabit nitelikli olduğu için inatçı ve kolay pes etmeyen bir yapısı vardır. Fikirlerini değiştirmek zordur ve aynı inatçılıkla sevdiklerine karşı bağlılığı güçlüdür bu burçlar. Son derece güçlü bir auraya sahiptir. Çekiciliğinin insanlar üzerindeki tesirli etkisinin farkında olan bir Akrep Burcu, bu gücü, elde etmek istediği insanlar üzerinde kullanmakta bir an bile tereddüt etmez. Duygusal yönden tatmine ulaştığı sürece, aktif bir cinsel yaşantının da kapılarını ardına dek açmakta çekimserlik göstermez bu burçlar.

Eğer ihtiras kelimesi sizi korkutuyor ve âşık olduğunuz kişi bir Akrep Burcu erkeği ise, arkanıza bakmadan oradan uzaklaşmakla kazançlı çıkabilirsiniz. Çünkü söz konusu Akrep Burcu erkeği ise “ihtiras” kelimesinin içeriğini, yaşamın hemen hemen her alanının altına dizilmiş bir “tutku dinamiti” oluşturuyor.

Eğer cebinizde basit numaralar ve klasik iltifatlar taşıyorsanız, bunu bir Akrep Burcu kadınına karşı kullanmazsanız iyi olur; çünkü zevk ve üst düzey bir zekâ sahibi olan bu kadına karşı, pek şansınız olmayacaktır. Eğer yanlış yaklaşımlarınız sonucunda onun kalbi yerine, kinini kazandıysanız, intikam ile ilgili bugüne dek duyduğunuz tüm klişeleri bir gözden geçirin.