Akrep Burcu Tatil

(5 oy) 5/5 887
Yorum Yaz


Özel hayatlarına olan düşkünlükleri nedeniyle, tatil için kalabalıktan ve gözlerden uzak bölgeler, Akrep Burçları’na göredir. Su gurubuna ait olduklarından, su kenarına yakın olmak, onlar için geçirilecek eşsiz bir tatil demektir. Gündelik hayattaki kalabalığın sesi yerine, su sesini dinleyerek geçirdikleri bir tatil fiziksel ve ruhsal zindeliğe kavuşmaları için yeterlidir. Araba ile çıkılacak küçük gezintiler, bu gezintiler esnasında denenen yeni ve farklı tatlar, gezi dönüşünün hemen akabinde kendilerini bulacakları güzel kokan bir oda ve temiz bir yatak, tüm beklentilerini karşılayacaktır bu burçlar için.

Duygularını yoğun yaşayan bir burç olarak inzivaya çekilmek isterler. Tatilde tanıdıkları insanlarla karşılaşmaktan hoşlanmazlar ve yoğun saatlerin aksine ıssızlığın tadını çıkartmak için sabah yürüyüşlerine çıkarlar. Kaldıkları yerde her zaman konfor ararlar; ancak bu mümkün değilse en azından onlar için lüks; içkilerinin eksik olmayacağı bir oda servisi ve ruhlarını dinlendirecekleri bir müzik, tatil anlayışlarının olmazsa olmazıdır. Bir tekne kiralayacak bütçeye sahip olmasalar bile, Balık tutacakları, sahil kıyısında yürüyüş yapabilecekleri ve kitap okuyarak geçirebilecekleri mütavazi bir zaman, onlar için hayli tatminkâr olacaktır. Çünkü Akrep Burcu tatil anlayışına göre; bunların tümü, bir tür yenilenme ve dış dünyaya hazır hale gelmek demektir.

Çift olarak geçirilen tatillerde partnerlerine olan düşkünlükleri nedeniyle onları yalnız bırakmayacaklar, onun isteklerine önem verecek ve tatil programını onun arzularını göz önünde bulundurarak oluşturacaklardır. Bu nedenle bir Akrep Burcu ile baş başa geçirilecek bir tatil unutulmaz bir deneyim olacaktır.