Akrep Burcu Moda

(12 oy) 3/5 1855
Yorum Yaz


Cesur ve güçlü olan Akrep burcu kadını, burçlar arasında giyim tarzıyla en etkileyici olandır. Cesur ve kadınsı seçimleriyle etkiyici, gizemli ve cazibelidir. Dikkat çekmeyi ve fark edilmeyi çok önemser.

Akrep burcu kadını naif ve pastel renkleri sevmez, genelde koyu ve iddialı renkleri tercih eder. Koyu kırmızı ve siyah en sevdiği renktir.

Tutkulu ve cesur olan Akrep kadını önüne gelen her şeyi giymez. Kendini çok iyi tanır ve kendini yansıtan giysileri tercih eder. Lüksü sever ama marka tutkunu değildir, alışverişe düşüncesizce para harcamaz. Kendine yakışanı çok iyi bilir ve sevdiği kıyafetlere para harcar. Naif ve bohem tarzları çok sevmez, tutkulu, çekici ve kadınsı olmak ister. Pastel, renkli çiçekli kumaşlar yerine, düz renkli ama seksi kıyafetleri tercih eder.

Dar kesimli, üste oturan ve yırtmaçlı elbiseler favorisidir. Seksi ve kadınsı olmak onun için önemlidir. Derin yırtmaçları ve üst dekolteleri çok sever.

Aksesuar seçimlerinde de aynı özellik görülür. Naif, küçük aksesuarlar yerine büyük, iddialı parçaları tercih eder.

Akrep burçları kadınlarının gözleri ve bakışları çok güzeldir. Bunun farkında olan Akrep kadınları gözlerini ve bakışlarını öne çıkartan iddialı makyajları tercih ederler.

Akrep burcu ünlüleri: Meg Ryan, Judie Foster, Demi Moore, Emme Stona,Meltem Cumbul,