Akrep Burcu Erkeği Yıldızname

(13 oy) 4/5 27087
Yorum Yaz

Akrep Burcu erkeği yıldızname yorumuna göre su grubunun içindedirler. Akrep Burçlarından olan erkekler genellikle orta boylu, buğday tenli, mavi gözlü, geniş ağız yer alan dolgun ve yuvarlak yüzlü, sarı saçlıdırlar. Yıldızname’ye göre erkek Akrep Burçlarının en göze çarpan hayalleri zengin olmaktır. Ayrıca erkek Akrep Burçlarının kararlılıkları en çok dikkat çeken özellikleridir. En büyük yanlışları ise merhametsizlikleridir.

Yıldızname’ye göre erkek Akrep Burçları sabırsızdır. Akrep Burçları çabuk sinirlenir fakat kızgınlıkları hemen geçer. Gülüp oynamak, eğlenmek pek onlara göre değildir. Kibir karakteristik özellikleridir ve insanların ayağına gitmekten hoşlanmazlar. Hayatları yolundadır. Bazen parasız dönemleri olur ama bazen de ellerine para geçer. Servetleri yaşlarıyla doğru orantılı olarak artar. Ellerine para geçtiğinde ise bunu zevk ve sefa için harcarlar. Paralarını kısa sürede bitirip sıkıntı çekerler fakat işleri kısa sürede yoluna girer. Genellikle kız kardeşleri olur. Bazen çok iyi anlaşsalar da arada kavga ettikleri de olur. Yıldızname, erkek Akrep Burçlarının ölümünün ana babalarından önce olduğunu söyler. Anne ve babasından kalan ya da eline geçen bir para olmaz. Paraları gibi onların sevgilerini de kazanamamıştır. İlk çocukları kız olur ama geri kalanlar hep erkektir. Çocuklarının ölümünü de görebilir fakat çocuklarından birinin büyük hayrı dokunur. Yıldızname’ye göre erkek Akrep Burçlarının akrabalarından onlara düşman olanlar vardır. Akrep Burçları dostlarını ve eşlerini su grubundan olan burçlardan seçmeli, ateş grubundan ise uzak durmalıdır.

  Yıldızname’ye göre erkek Akrep Burçlarının hastalıkları çoğunlukla kan fazlalığı, safra, humma, baş dönmesi ve soğuk algınlığıdır. Bu hastalık risklerinden korunmak için kan aldırmalı, imkanı oldukça müshil içmelidir. Limonata gibi şerbetler de onların sağlığı için faydalıdır. Kendilerini soğuktan iyi korumaları gerekmektedir.

Yıldızname, erkek Akrep Burçlarının iki kadınla evleneceğini öngörür. Akrep Burçları bunlardan birincisini boşar, sonrasında ikinci evleneceği kadınla yaşar. Göğüs kısmında beni olan kadın ona çok çile çektirir. Gençken kadınlar etrafında pervanedir ve erkek Akrep Burçları da bu kadınların peşinden koşar. Çok yolculuk yaparlar ve bu yolculuklar onlar için sıkıntı demektir. Akrep Burçlarının Salı günlerinde güney yönüne yapacakları yolculuklar ona iyilik ve bereket getirir. Yolculuklarını deniz ya da kara yoluyla yapmaları fark etmez. İş yerinde erkek Akrep Burçlarına en üst düzeyden biri yardım eder. Bu insan, onun iyi bir makama yükselmesine yardımcı olur. Erkek Akrep Burçları bir şeyi kafalarına koyduklarında onu başarmadan rahata ermezler. Hedeflerine kısa sürede ulaşmak için ellerinden geleni yaparlar ve gerçekten de kısa süre içinde bu hedeflere ulaşırlar.

Erkek Akrep Burçlarının bir sayı seçmeleri gerekirse 13’ü seçmelidirler. 13 onların en uğurlu sayısıdır ve bir işe başlamaları gerektiğinde bunu Salı günü yapmalılardır. Eğer işe Salı günü başlarlarsa başarılı olma ihtimalleri artar. Ağustos ayı onların hastalanması için en uygun zamandır. Bu ayda sağlıkları konusunda daha dikkatli olmalılardır. Aynı zamanda maddi işler için en uygun zaman eylül ayının ilk haftasıdır. Bu zamanda yapacağı işler erkek Akrep Burçlarına hep hayırlı kazançlar getirir. Evlenme söz konusu olduğunda doğru zaman mayıs ayının üçüncü haftasıdır. Erkek Akrep Burçları herkese kanmamalıdırlar. Karşılarındaki insanlar onları sık kandırmaya çalışacaklardır. Erkek Akrep Burçları kıyafetlerinde tercihlerini siyah ve kırmızıdan yana kullanmalıdırlar. Bu renkler onlara hem uğur hem şans getirecektir.