Akrep Burcu Diyeti

(3 oy) 4/5 2268
1 Yorum

Akrep Burçları’nın biyolojik ve kimyasal değişimleri, ekseninin etrafında aktif, hızlı Pluto ile enerji dolu, rekabetçi Mars’ın etkisi altındadır. Bu nedenle fiziksel görüntüleri üzerinde yüksek bir irade ile güçlü bir kontrole sahiptirler. Akupunktur Akrep Burçları’nın metabolizması için oldukça uygun bir sağlık desteğidir. Acı eşiği ve direni güçleri son derece yüksek olduğundan, iğnelere karşı çekimserlik göstermezler. Akapunktur katkısı ile kısa sürede ideal fiziksel görünümünlerine kavuşmaları mümkündür.

Fizikî görünümüne son derece itina gösteren Akrep Burcu kadını ile Akrep Burcu Erkeği Diyeti, toprak altında yetişen kök bitkiler, yoğun mineral içeren gıdalar ve deniz mahsüllerinden oluşmalıdır. Yeterince sıvı tüketimi de önemle kontrol edilmelidir. Akrep Burcu Diyeti konusunda arzulu ise, kararı doğrultusunda beslenme güdüsüne hâkim olmakla beraber, uzak durması gereken yiyeceklere istençle karşı koyabilir. Sıvı tüketiminin geniş yer bulduğu, kurutulmuş gıda içeriğine sahip bir rejim uygulaması, hücrelerdeki suyun tazelenmesine, aynı zamanda lipid oranının azaltılmasına yardımcı olur. Fiziksel ve mental dirençleri ile arzuladıkları hedefe ulaşmak, Akrep Burcu için kesinlikle güç değildir.

Rekabetçi yapılarına rağmen genellikle yalnızlığa eğilimli olduklarından, Akrep Burçları spor konusunda tercihini takım faaliyetlerinden daha çok, bireysellikten yana kullanırlar. Atletizm, su sporları ve dövüş sporları gibi dalları kendileri için ideal görürler. Bu burçlar cinselliğin yaşamlarında önemli bir rolü olduğu bilincine sahip olduklarından, bunu da bir sportif faaliyet olarak görebilir, fiziksel ve ruhsal sıhhate ulaşmak konusunda cinselliğin payının büyük olduğunu düşünürler.

Akrep Burcu erkeği fiziksel güç ve kuvvet gerektiren sporlarda başarıya yatkındır. Gizem ve felsefe barındırması nedeniyle, yoga ve meditasyon gibi fiziksel etkinlikler Akrep Burcu kadınının ilgisini çekebilir.