2015’te Yengeç Burcunu Neler Bekliyor ?

(2 oy) 4/5 1685
Yorum Yaz


2015 Yengeç burçları için bol kazançlı ve bereketli bir yıl olacak.

İş, Para: İş hayatınız için çok önemli bir yıl. Bu yıl iş ve kariyer konusunda kendinizi çok zorlu bir sınavdan geçiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Önceliklerinizi iyi belirlerin ve ne yapmak istediğinize, neyin sizi mutlu ettiğini doğru bir şekilde karar verir. Sorumluluklarınızı ertelemeyin ve başkasından bir işaret beklemeden kendiniz harekete geçin. Kafanızdaki bu soruları cevaplandırıp doğru kararla verdiğinizde önünüz çok açılacak. Çünkü 2015’te iş konusunda şansınız çok açık, eğer ticaretle uğraşıyorsunuz çok para kazanabilirsiniz. Sizin için para anlamında bereketli bir yıl.

Kazandığınız paraları çarçur etmeyecek biriktirmek ya da yatırım yapmak gibi kararlar alacaksınız. Özellikler gayrimenkul yatırımı yapabilir, ev ve arsa alabilirsiniz.

Yılın ikinci yarısından itibaren işleriniz biraz bozulabilir. Fazla borç altına girmeyin ya da çok yüklü borçlar vermeyin, tedbirli olmakta fayda var.

Aşk, Evlilik: 2015 yılı Yengeç burcu için daha çok akrabalar arası sosyalleşme yılı olarak geçecek, özellikle yılın ikinci dönemi. Yeni kişilerle tanışmak ve yeni ilişkilere başlamaktan ziyade aile içi ilişkilerinizi geliştireceksiniz. Bu da sizi güçlendirecek, akrabalarınızdan büyük destek ve yardım alacaksınız. Yılın ilk aylarında sevdiğiniz insana daha çok vakit ayırmak, ilişkinizi güçlendirmek isteyeceksiniz. İlkbahara doğru yalnız olan Yengeç burçlarının hayatına aşk ve yeni bir ilişki girebilir.

Sağlık: Bu yıl Satürn sağlık alanında sizi sık sık ziyaret edeceği için, sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle önlem almanızda fayda var. Sıkı bir beslenme ve diyet programı uygulayın, sporunuzu ihmal etmeyin, kaygılardan uzak durum ve bağışıklığınızı güçlendirin.

Eğitim: Yılın ikinci yarsından itibaren eğitim alanında atağa geçeceksiniz. Öğrenci olan Yengeçler ödevlerinde kendilerini gösterecek ve derslerinde çok başarılı olacaklar.