2015’te Yay Burcunu Neler Bekliyor ?

(3 oy) 4/5 1376
Yorum Yaz


2015 Yay burçları için hayatlarını yeniden planlayıp önemli başlangıçlar ve değişiklikler yaptıkları bir yıl olacak.

İş, Para: Yay burçları son yıllarda zorluklar, şansızlıklar yaşadılar ve ailelerinden sevdikleri insanları kaybettiler. Ancak 2015 yılında hayatınızda çok köklü bir değişim yaşayacaksınız. 28 yıllık döngünüz 2015’te sona eriyor ve yeni bir döngü ve döneme giriyorsunuz. Bu yeni dönem size çok şans ve güzel gelişmeler getirecek. Yeni kararlar alıp, yeni sorumluluklar altına girecek ve hayatınızı yeniden keşfedeceksiniz. Umut ve cesaretle yürümeye devam etmelisiniz. İş alanında şans sizin yanınızda.Kendinizdeki cevheri doğru yerde ve doğru zamanda kullanın, cesur olun ve yeniliklere kendinizi kapatmayın. Bu sene turizm, medya,hukuk, eğitim ve ticaret alanlarında çok başarılı olabilirsiniz.

Aşk, Evlilik: Yay burcu aşk ve ilişki alanında da çok büyük değişimler ve hareketlilikler yaşayacak. Tutulmalardan etkilenecek. Yılın ilk yarısında aile içindeki ilişkilere yoğunlaşacaksınız. Önemli kararlar alacak ve ailevi ilişkilerinizde yeni bir döneme gireceksiniz. Yılın ikinci yarısından itibaren ise aşk hayatınız hareketlenecek. Özellikle yalnız Yaylar Eylül ayı itibariyle kendilerini yeni bir ilişki ve aşka hazırlasın. Sizi bu dönemde yeni ve çok güzel bir aşk bekliyor. Bir ilişkisi olan Yay burçları ise Jüpiter gezegenin de etkisiyle evliliğe karar verebilirler. Genel olarak çok sosyal bir yıl geçirecek, birçok ortama katıltarak yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Sağlık: Sağlık alanında Satürn gezegenin etkisi altında olacağınız için çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Çünkü siz hareketli ve enerji dolu bir burçsunuz, ancak Satürn sizin bu enerjinizi düşürecek. O nedenle sağlık durumunuz, enerjiniz ve yapmak istediğiniz yoğun planlar arasında kalabilir, stres yaşayabilirsiniz. Bu dengesizliği çözmeye çalışın, ne kendinizi çok zorlamaya ne de sağlığınızı aşırı kaygı etmeye çalışın. Dengede olmaya özen gösterin. 2015 yılı içinde küçük bir operasyon geçirebilirsiniz.

Eğitim: 2015’te eğitim alanında da çok başarılı olacaksınız. Jüpiter gezegenin de etkisiyle eğitime olan ilginiz, merakınız ve çabanız çok olumlu. Özellikle öğrenci Yayları sınavlarında başarılı oldukları ve kendilerini ortaya koyacakları bir yıl bekliyor.