2015’te Terazi Burcunu Neler Bekliyor ?

(2 oy) 5/5 1591
Yorum Yaz


2015 Terazi burcu için sorunlardan kurtulma ve rahatlama yılı olacak.

İş, Para: 2015 yılında Terazi burçları yeni ortamlara girerek, yeni insanlarla tanışacaklar. Zaten sosyal bir burç olan Teraziler yeni tanıştıkları bu insanlarla iş alanında işbirliğine gidebilir, onlardan destek alabilirler. Organizasyonlara ve sanatsal etkinliklere ilişkin işleriniz artabilir. Yılın ikinci yarısında işleriniz biraz durgunlaşabilir ama çevreniz ve arkadaşlarınız sayesinde çok sıkıntı yaşamayacaksınız.

Aşk, Evlilik: İlişki alanında Uranüs’ün etkisinde olan Terazi burçlarının özel hayatlarında ve evliliklerinde değişimler olabilir. İlişkilerinizi nesnel bir şekilde değerlendirmekten kaçınmayın ve cesur olun. Yolunda gitmeyen şeyleri değiştirmemek için direnmeyin. 2015’te ilişki alanında sonlandırmalar, bitişler ve yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Eskiyi sürdürmeye devam etmeye çalışırsanız mutsuz olabilirsiniz, yeniliklerden korkmayın. Yılın sonlarına doğru hayatınız ve ruhunuzu bir dinginlik aşamasına girebilir.

Sağlık: Yılın ilk yarısında Neptün gezegeninden aldığınız olumsuz enerjiyle mikrobik hastalılara karşı bağışıklığınız düşük olabilir. Kontrollerinizi ihmal etmeyin. Ayrıca diyet yapmaya, özellikle şekerli yiyeceklerden kaçınmaya özen göstermelisiniz. Yılın ikinci yarsından itibaren Jüpiter gezegenin etkisine girecek ve sağlık alanında rahatlayacaksınız.

Eğitim: 2015’te eğitim alanında her şeyi zor elde etme ve olumsuz bakış açısı içinde olabilirsiniz. Çünkü bu alanda Satürn gezegenin etkisinde olacaksınız. O nedenle disiplinli, ısrarcı olmakta ve yılmamakta fayda var.