2015’te Oğlak Burcunu Neler Bekliyor ?

(1 oy) 5/5 1729
Yorum Yaz


2015 Oğlak burçları için yeni şeyler öğrenecekleri ve hayat felsefelerinde köklü değişikliklere gidecekleri bir yıl olacak.

İş, Para: Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle sorunlu bir miras konusu 2015 yılında çözülecek ve yüklü miktarda mal, mülk sahibi olacaksınız. Yeni planlarınız varsa ve bunlar için kredi ya da borç almak istiyorsanız yılın ilk yarısını tercih edin. Ancak yılın ikinci yarısından itibaren borç, kredi gibi para konularında dikkatli olmanızda fayda var. Planlı olun ve çok yüklü kredi ya da borç altına girmeyin. Bu süreçte eşiniz ya da patronunuzdan da maddi destek alabilirsiniz. Medya, ticaret, turizm, eğitim hukuk alanlarında sizi iş fırsatları bekliyor.

Aşk, Evlilik: 2015 Oğlak burçları için çok önemli bir yıl. Çünkü 29 yıllık Satürn sürecini ve döngüsünü bitirip yeni bir döneme giriyorlar. Bu da Oğlakların hayatında çok köklü değişimlere işaret etmektedir. En önemli değişim ise hayat felsefelerinde olacak. Her zaman sorumluluk sahibi olan ve kontrol etmeyi seven Oğlak burçlarının hayatlarında kontrol edemeyecekleri şeyler gelişecek. Bu da Oğlaklara her şeyi her zaman kontrol edemeyeceklerini, hayatlarında bazı şeyleri olayların akışına bırakmaları gerektiğini öğretecek.

Sağlık: Satürn gezegenin etkisinde olacağınız için sinirsel konulara ve strese dikkat etmelisiniz. Her şeyi kontrol etme alışkanlığını bırakıp, rahatlamanız gerekiyor. Rahatlamayı ve egzersiz yapmayı ihmal etmeyin. Kendinizi birazcık hayatın akışına bırakın.

Eğitim: Bu alanda Jüpiter’in etkisinde olacaksanız. Eğitim hayatınız çok hareketli ve başarılı geçecek. Akademik konulara ilgi ve merakınız artabilir. Ayrıca kariyer amaçlı kurs ve seminerlere 2015 yılında daha yoğun katılacaksınız.