2015’te Kova Burcunu Neler Bekliyor ?

(4 oy) 5/5 1539
Yorum Yaz


2015 Kova burçları için yeni ilişkiler ve aşk yılı olacak.

İş, Para: Maddi bakımından bereketli bir yıl geçirecek Kova burçları. Ay ve Güneş gibi tutulmalar parasal alanda şans getirecek. Özellikle Mart 2015’teki Güneş tutulması esnasında elinize yüklü bir para geçebilir. Miras yoluyla önemli oranda mal ve mülk sahibi olacaksınız. Ayrıca eşinizin maddi imkânları da iyi olacak ve ondan da faydalanabileceksiniz. Bir işe yapmak ya da gayrimenkul almak için borç ya da krediye başvurabilirsiniz. Bu tür işler için en uygun yılınız. Borçlanmaktan ya da yatırım yapmaktan çekinmeyin. 2015’te çok sosyal olacağınız bir yıl sizi bekliyor, etkinlikler, davetler ve ciddi organizasyonlar sorumluluklarınız arasında görülüyor.

Aşk, Evlilik: 2015 yılında çevrenizi, arkadaşlarınızı ve ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Ciddi bir ilişki temizliği başlatacaksınız. Artık görüşmekten hoşlanmadığınız ya da sizin için önemli olmayan kişileri hayatınızdan çıkartacak, sevdiğiniz ve gerçekten önem verdiğiniz insanlarla arkadaşlık yapmaya devam edeceksiniz. Bu da Kova burcu için bir rahatlama getirecek ve kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. İlişki anlamında çok kısmetli bir yıl olacak 2015. Süren bir ilişkiniz varsa artık ciddi düşünüp evlilik kararı alacaksınız. Yalnızsanız çok güzel tesadüfler, tanışmalar ve ilişkiler Kova burçlarını bekliyor.

Sağlık: Sağlığınıza dikkat edin, çok çalışmaktan dolayı vücudunuz yorgun düşebilir. İyi beslenmeyi ve egzersiz yapmayı imal etmeyin. Bağışıklığınızı güçlendirmenizde ve birazcık az çalışmanızda fayda var. Sizi dinlendirecek ve keyiflendirecek tatil kaçamakları yapmayı unutmayın.

Eğitim: Ay tutulması eğitim alanınızda çok etkili olacak 2015’te. Önemli kararlar verecek ve akademik alanda ilerlemek isteyeceksiniz. Ayrıca eğitim yaptığınız yerden dışında uzak bir yerden çok güzel bir teklif alabilirsiniz.