2015’te Koç Burcunu Neler Bekliyor ?

(10 oy) 4/5 1715
Yorum Yaz


2015 Koç burçları için şans, aşk ve cesaret yılı olacak. Yeniliklerle ve başarılarla dolu çok güzel bir yıl siz Koç burçlarını bekliyor.

İş, Para: İş ve kariyer alanında bazı küçük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle çalıştığınız iş yerinde patronlarınızla ters düşebilir ve onların baskısına karşı tepki gösterebilirsiniz. Bu zorluklar sizi yeni kararlar almaya ve değişime zorlayabilir. Aniden yeni bir işe girme ya da kendi işinizi kurma kararı alabilirsiniz.

Aşk, Evlilik: Yılın ilk 7-8 ayında duygularınızı tam olarak ortaya koyamayabilirsiniz. Bu da eşinizle, sevgilinizle ya da çocuklarınızla ilişkilerinizin soğumasına, durağanlaşmasına neden olabilir. Ayrıca bu dönemde yine geçmişteki ilişkileriniz gündeme gelip, çok konuşulabilir. 2015 yılı genel olarak aşk ve evlilik ilişkileriniz bakımından inişli çıkışlı geçebilir. Ancak bu iniş- çıkışlar size yeni fırsatlar ve başlangıçlar sunacak.

Sağlık: Yılın ilk altı ayında sağlığınız Merkür gezegenin etkisinde olacak. O nedenle küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmanız ve bağışıklığınızı kuvvetlendirmenizde fayda var. İkinci altı ay ise sağlığınız oldukça iyi olacak. Sağlıklı beslenme, kilo verme ve hijyen konularında 2015’te çok dikkatli ve ilgili olacaksınız.

Eğitim: 2015’te Satürn Yay burcunda olacak ve bu gelişmeden tüm burçlar nasibini alacak. Satürn’ün Yay burcunda olması; yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe, dil eğitimi ve hukuk konularının gündeme gelmesi demek. Bakış açınızı daha da genişleterek yüksek eğitim, yabancı ülkede eğitim ve dil eğitimi alanında yeni kararlar alıp adımlar atacaksınız.