2015’te İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

(7 oy) 4/5 1806
Yorum Yaz


2015 İkizler burçları için kendilerini gözden geçirmenin ve değişimlerin yılı olacak.

İş, Para: İletişim konusunda en yetenekli burçlardan olan İkizler, 2015’te iş alanında bu yeteneklerini kullanarak önemli fırsatlar elde edecekler. Özellikle insan ilişkileri, pazarlama ve satış, reklam ve sosyal medya alanlarında fırsatlar yakalayıp başarılı olacaklar. Karşınıza çıkacak iş ve para fırsatlarını; iletişim yeteneğinizi kullanabileceğiniz, sizi sıkmayacak ve yapmaktan keyif alacağınız alanlar yönünde değerlendirmenizde fayda var.

Aşk, Evlilik: İkizler burcu 2015’te daha çok aile ve evlilik alanlarında değişimler yaşayacak. Özellikle yılın ikinci yarısından itibaren hayatınızda şanslı ve mutlu bir döneme gireceksiniz. Uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa artık sorumluluk almayı ve evlenmeyi düşüneceksiniz. Evli iseniz ilişkinizi sorgulamaya ve gözden geçirmeye başlayacaksınız. Bu sorgulama evresinde kendinizi kandırmayın, kendi kişiliğinizi, özgür doğanızı göz önünde bulundurarak evlilikten ve eşinizden neler beklediğinizi objektif bir şekilde değerlendirin. Bu sorgulama sizi daha çok rahatlatacak ve evliliğinizdeki sorunları teşhis edip yeni kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Böylece evliliğiniz daha sağlam temeller üzerine oturabilir.

Sağlık: Geçmiş yıllarda aldığınız sağlık önemlerini sürdürmeniz gerekiyor. Aksi takdirde sağlınız bozulabilir. Daha önce başlamış olduğunuz, sağlıklı beslenme, diyet ve egzersiz programınıza bozmadan devam etmelisiniz.

Eğitim: Eğitim hayatınızda her şey yolunda gidiyor. Zaten meraklı ve araştırmacı bir kişiliksiniz.