2015’te Boğa Burcunu Neler Bekliyor ?

(9 oy) 3/5 2005
Yorum Yaz


2015 Boğa burcu için tam anlamıyla ‘altın yıl’ olarak geçecek. Özellikle maddi konularda ve kariyer konusunda…

İş, Para: Bu yıl Boğa burçları için iş ve kariyer anlamında çok başarılı geçecek. Finansal alanda ve yeni yatırımlar konusunda atağa geçeceksiniz. Özellikle banka, faiz, kredi, vergi ve miras gibi konularda çok işiniz olacak ve bu alanlarda çok fazla sorumluluk üstleneceksiniz. Bu sizin iş alanında tecrübelerinizi arttıracak, kendinize güveniniz artacak ve iş alanında yeni kararlar almak için bir dönüm noktası olacak.

Bu dönemde ortaklıklardan, işbirliklerinden ve yeni yatırımlardan korkmayın ve kaçınmayın. Yıl ortasında kazancınız artacak ve çok ciddi gayri menkul yatırımları yapacaksınız.

Ancak yine de dikkatli ve tedbirli olmakta fayda var; çok büyük borç almak, borç vermek, başkasına kefil olmak gibi konulardan ve yüksek riskli yatırımlardan uzak durmalısınız.

Aşk, Evlilik: İşinizdeki bolluk ve bereket aşk ya da evlilik ilişkilerinize de yansıyacak. Ailenizle daha çok vakit geçirecek ve aradığınız huzuru bol bol bulacaksınız. Aileniz genişleyerek büyüyebilir, yani çocuk sahibi olabilirsiniz. Bekar olanlar ise yılın ikinci yarısında yeni biriyle tanışarak aradıkları aşkı bulacak ve ayakları yerden kesilecek. Bu büyük aşk evlilikle sonuçlanabilir.

Sağlık: Yılın ikinci yarısında küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeye ve diyet konularına özen göstermeniz gerekiyor. Bazı beklenmedik iniş çıkışlar da psikolojinize etkileyebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Eğitim: Yılın ilk aylarında işle ilgili seminer ve kursu gibi konulara ilginiz artacak, kariyerle ilgili bir eğitim programına katılabilirsiniz. Bu program iş anlamında size çok yardımcı olacak.