2015’te Başak Burcunu Neler Bekliyor ?

(3 oy) 4/5 1659
Yorum Yaz


2015 Başak burcu için bol sınavlı ve zorluklardan geçtikleri bir yıl olacak.

İş, Para: 2015 yılının ilk ayı maddi konularda Başak burçları için biraz zor geçecek. Ticaretle uğraşıyorsanız bu dönemde işleriniz biraz durgun olabilir. İş arayan Başaklar ise hemen iş bulamayabilirler. Bütçenizi iyi ayarların ve gelir- gider dengesine çok dikkat edin. Ayrıca borç alıp – verme konularında da sınırlarınızı zorlamayın ve ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Bu durgun dönem yılın ikinci yarısında son bulacak. Sabırlı Başak burçlarının işleri yılın ikinci yarısından itibaren açılmaya başlayacak. Rüzgar döndü, artık şans ve bolluk sizin yanınızda.

Aşk, Evlilik: Aşk ve evlilik alanların da Başak burçlarınız bol zorluklu ve sınavlı bir yıl bekliyor. Özellikle ailevi konularla çok ilgileneceksiniz. Aile içinde beklenmedik sorunlar, zorluklar, sağlık problemleri çıkabilir. Hepsiyle siz ilgilenecek, sorunları çözmeye çalışacaksınız. Biraz bunalabilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ancak bu dönem kendinizi değerlendirmeniz için size bir fırsat sunacak. Her zaman sorumluluk sahibi ve hizmete hazır Başak burçları artık bu özelliklerini sorgulamaya başlayacaklar. Biraz daha sorumluluklarını paylaşmaya, rahatlamaya ve hayattan zevk almaya yönelecekler. Emlak ve arazi işleriyle uğraşabilir, küçük küçük tarımsal konulara girebilir ve evinizde büyük bir tadilat başlatabilirsiniz.

Evlilik ve aşk konularında Neptün’ün etkisi altında olacaksınız. Evliliğinizde ya da aşk ilişkinizde çözülmeler, dağılmalar, sorgulamalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Kendinizi düşünmeli ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 2015 sizin için zor bir sene olacağı için, sağlığınızı ve kendinizi her şeyin merkezine koyarak hayatınızı yeniden yapılandırın. Biraz daha rahatlamaya, sorumluluklarınızı azaltmaya, spor yapmaya ve sağlıklı beslenmeye çalışın.

Eğitim: 2015’te Satürn eğitim alanınızdan ayrılacak. Kendinizi bu alanda rahatlamış hissedecek ve fazla bir şey yapmak istemeyeceksiniz. Eğitim alanında her şeyi hayatın akışına bıraktığınız bir döneme giriyorsunuz.