2015’te Balık Burcunu Neler Bekliyor ?

(7 oy) 3/5 1523
Yorum Yaz


2015 Balık burçları için iş ve kariyer yılı olacak.

İş, Para: 2015 Balık burçları için tam bir iş ve kariyer yılı olacak. Hedeflerinizi gözden geçirerek yeni bir kariyer planı yapacaksınız. Kendinizi göstermek ve iş alanında artık başarılı olmak istiyorsunuz. Motivasyonunuz yüksek ve şans sizden yana eğer disiplinli olup planınızı uygularsanız çok başarılı olabilirsiniz. İş değişikliği yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlamak, sevdiğiniz projelerde yer almak isteyeceksiniz. Karşınıza güzel fırsatlar çıkacak, değerlendirmesini bilin ve cesur olun. 2015 tüm emeklerinizin karşılığını alacaksınız çünkü. Bu sene sanatsal etkinlikler, çeşitli büyük organizasyonlar ve yöneticilik pozisyonlarında çeşitli fırsatlar sizi bekliyor.

Aşk, Evlilik: Aşk ve evlilik alanlarında bazı değişimler yaşayabilir Balık burcu. Özellikle kadın Balıklar baba, eş gibi hayatlarındaki erkek figürlerle çeşitli sorunlar ve tartışmalara yaşayabilirler. Eş ya da sevgiliyle ilişkinizi bitirebilirsiniz.

Sağlık: Jüpiter gezegenin etkisinde olacaksınız sağlık alanında. Bu güzel bir haber, Jüpiter sağlıkta sizi olumlu etkileyecek. Ancak çok çalışmaktan dolayı yorgunluk, çeşitli dolaşım sorunları ve stres gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi çok yormayın, düzenli beslenin ve egzersiz yapın mutlaka. Arada bir doktor kontrolü yaptırmayı ihmal etmeyin.

Eğitim: Eğitim hayatınızda yoğun ve başarılı geçecek. Özellikle yılın ikinci yarısında itibaren başarılınız artacak.