2015’te Aslan Burcunu Neler Bekliyor ?

(9 oy) 4/5 1651
Yorum Yaz


2015 Aslan burçları için her açıdan şanslı ve güzel bir yıl olacak.

İş, Para: 2015 yılının ilk yarısı parasal anlamda tutuk geçebilir. İşleriniz istediğiniz seviyede gitmese bile kötü de olmayacak. Birilerine borç para vermek zorunda kalabilirsiniz. Ancak yılın ikinci yarısından itibaren işleriniz açılacak. Ticarette uğraşıyorsunuz para kazanmaya başlayacak ve bereketli bir ikinci yarıyıl geçireceksiniz. Aslan burcu olduğunuz için kazandığınız paraları rahatça harcamak isteyebilirsiniz. Ama diğer yarınız da yatırım yapmak, mal ve mülk almaktan yana olacak.

Aşk, Evlilik: Aslan burcu için; duygusal anlamda rahatlayacağı, hayattan ve sevdiği şeyleri yapmaktan keyif alacağı bir yıl olacak. Ancak yine de kendinizi gereğinden fazla sıkıyorsunuz, her şeyi kontrol etmeye, disiplini elden bırakmamaya çalışıyorsunuz. Bu sizi yorabilir, olayları biraz hayatın akışına bırakmanızda fayda var. O zaman her şeyin daha güzel olduğunu ve daha yolunda gittiğiniz göreceksiniz. Etrafınızdaki insanlara yüksek ego ve güçlü karakterinizle ezmemeye özen göstermelisiniz. Biraz daha mütevazı olmak sizi daha mutlu biri yapacak. Sevginizi, ilginizi ailenizden, çocuklarınızdan ya da sevgilinizden esirgemeyin, onlara duygularınızı gösterin. Onlarla daha çok vakit geçirip, kendinizin çocuksu taraflarınızı ortaya çıkarmaya çalışın. Satürn bu sene sizin ilişki alanında sık sık ziyaret edece. Aşk ve aile konusunda ciddi sorumluluklar almanız gerekebilir.  Yalnız Aslanlar için haberimiz; aşk bu sene kapılarını çalacak.  Keyfini çıkarmayı ve eğlenmeyi bilin yeter ki.

Sağlık: Sağlık alanında çok şanslısınız, çünkü Jüpiter’in etkisindesiniz. Sağlıklı bir 2015 sizi bekliyor ancak yine de tedbirli olmakta fayda var.

Eğitim: Bu sene eğitim alanında kurs, seminer gibi kısa zamanlı ve kariyerinize faydası olacak şeyleri tercih edeceksiniz. Uzun soluklu eğitim programlarından uzak duracaksınız.