2015’te Akrep Burcunu Neler Bekliyor ?

(3 oy) 5/5 1577
Yorum Yaz


2015 Akrep burcu için iş ve kariyer yılı olacak.

İş, Para: Bu yıl Akrep burçları için tam anlamıyla iş ve kariyer alanında altın bir yıl olacak. Çektiğiniz sıkıntılar bitecek ve çabalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız. 2015 yılında hayatınızı yeniden planlayıp kuracaksınız. Bunun temelinde de iş alanındaki başarınız ve ilerlemeniz olacak. İş yerinde daha çok sorumluluk alarak yönetici pozisyonuna terfi edebilirsiniz. İşinizi severek, istekle ve gayretle yaparak başarılı olacaksınız. Özellikler idari işler, yöneticilik, organizasyon ve sanatsal etkinlikler alanında başarı sizi bekliyor. Bu başarı ve çalışkanlığınız sonucunda maddi geliriniz de artacak. Para biriktirme ve yatırım yapma sürecine gireceksiniz.

Aşk, Evlilik: 2015 yılında aşk ve evlilik alanında Jüpiter gezegenin etkisinde olacaksınız. Bu da Akrep burçlarının hayatlarında birleşmelere ve evliliklere işaret etmektedir. Uzun soluklu bir ilişkiniz varsa yaz aylarına doğru evlenmek isteyebilir ve hazırlıklara başlayabilirsiniz. Ancak yeni kayınvalide ve kayınpederinizle aranız iyi olmayabilir ve anlaşamayabilirsiniz.

Sağlık: Sağlıkta Uranüs gezegenin etkisinde olacaksınız. O nedenle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yüksek tansiyon, kalp çarpıntısı ve sinirsel gerginlik gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Düzenli beslenmeye, iş alanında çok stresli olmamaya ve egzersiz yapmaya özen gösterin.

Eğitim: 2014 yılı sizin için eğitim alanında çok yoğun geçti. 2015 yılında ise eğitim alanında bir rahatlama yaşacak, geçen yıl aldığınız eğitimlerin meyvesini görmeye başlayacaksınız.